2:2
- : -
TROOPERS

Hornets Brno ZŠ Horní - TROOPERS 8:10
10. Štěpán Křetínský, 14. Martin Vávra, 19. Petr Trávník, 21. Martin Vávra, 22. Petr Trávník, 29. Martin Vávra, 34. Martin Vávra, 38. Martin Vávra - 4. Matouš Novák, 10. Jan Karafiát, 10. Jakub Měrka, 17. Jakub Měrka, 24. Matouš Novák, 27. Matouš Novák, 28. Vojtěch Horák, 29. Boris Novotný, 31. Matouš Novák, 37. Matouš Novák; rozhodčí: Jan Kouba - Dominik Papp; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Dřínovský ? - Jiří Šťastný ?; po třetinách: 2:3, 4:5, 2:2;
45:00
44:48
Vyloučen hráč #64 Martin Vávra družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
43:46
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
38:39
Timeout TROOPERS
38:39
Vyloučen hráč #20 Vít Kratochvíl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
37:09
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Martin Vávra, asistoval #34 Štěpán Křetínský (8:10).
36:43
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák, asistoval #89 Vojtěch Horák (7:10).
33:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Martin Vávra, asistoval #55 Matěj Dostál (7:9).
30:03
30:00
30:00
28:54
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Boris Novotný, asistoval #7 Jan Karafiát (6:8).
28:16
27:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #89 Vojtěch Horák, asistoval #5 Matouš Novák (5:7).
26:03
23:42
21:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #18 Petr Trávník, asistoval #34 Štěpán Křetínský (5:4).
20:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Martin Vávra, asistoval #19 Patrik Neterder (4:4).
18:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #18 Petr Trávník, asistoval #64 Martin Vávra (3:4).
17:21
Vyloučen hráč #9 Boris Novotný družstva TROOPERS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:35
Branku družstva TROOPERS vstřelil #60 Jakub Měrka, asistoval #7 Jan Karafiát (2:4).
15:00
15:00
13:22
09:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #34 Štěpán Křetínský, asistoval #64 Martin Vávra (1:3).
09:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #60 Jakub Měrka, asistoval #89 Vojtěch Horák (0:3).
09:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Jan Karafiát, asistoval #88 Dominik Štafa (0:2).
03:00
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Matouš Novák, David Kašpárek, Vojtěch Horák