2:0
1:2
- : -

SOKOLI Pardubice B - FbK Orlicko-Třebovsko B 3:2
2. Lukáš Marek, 11. Ondřej Kroutil, 23. Ondřej Kroutil - 15. Jan Doležal, 24. Jáchym Kubíček; rozhodčí: Filip Neumann - Jiří Vaňous; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kryštof Hrbek 26 - Patrik Marek 21; po třetinách: 2:0, 1:2;
28:00
Střely ve 2. části: 16:20
28:00
23:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #13 Jáchym Kubíček, asistoval #14 Jan Kulhavý (3:2).
22:46
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
22:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #54 Ondřej Kroutil, asistoval #26 Štěpán Turek (3:1).
21:18
Vyloučen hráč #70 Tadeáš Štarha družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
14:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #66 Jan Doležal, asistoval #13 Jáchym Kubíček (2:1).
14:00
14:00
Střely v 1. části: 8:8
14:00
10:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #54 Ondřej Kroutil bez asistence (2:0).
01:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #49 Lukáš Marek, asistoval #28 Vojtěch Kohoutek (1:0).
00:23
Vyloučen hráč #87 Ondřej Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Martin Pohanka, Jan Pospíšil, Jáchym Kubíček, Ondřej Plašil, Jan Auxt