1:1
2:0
- : -

FBC Spartak Kaplice - FBC Štíři Č. Budějovice B 4:1
8. Tomáš Dvořák, 21. Petr Beneš, 44. Michal Borovka, 45. Jakub Janda - 20. Ondřej Klečka; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Chlaň ? - Tomáš Kaňák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:0;
45:00
44:32
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Jakub Janda, asistoval #23 Petr Ballák (4:1).
43:41
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
43:34
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #30 Julia Tomaili (3:1).
34:04
Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:58
Vyloučen hráč #72 Šimon Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:29
Vyloučen hráč #82 Karel Maček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání.
25:25
Vyloučen hráč #24 Václav Hugo Bukač družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:47
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #11 Petr Beneš bez asistence (2:1).
19:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #8 Ondřej Klečka, asistoval #20 Oliver Prouza (1:1).
15:00
15:00
07:23
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #23 Petr Ballák (1:0).
07:23
Tomáš Dvořák dává svou božskou holí první gól tohoto zápasu!!
02:05
Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
02:05
A je tady první přesilovka dnešního utkání, uvidíme jestli domácí zvládnou prolomit bránění hostů.