0:4
0:1
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbK Orlicko-Třebovsko A 0:5
1. Sebastian Filip, 6. Matěj Krčál, 6. Tomáš Vopařil, 9. Tomáš Vaňous, 24. Matyáš Kvapil; rozhodčí: Jan Čečetka - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: David Jakubec ? - Filip Kolář ?; po třetinách: 0:4, 0:1;
28:00
23:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #36 Sebastian Filip (0:5).
17:50
Vyloučen hráč #19 František Švába družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
14:03
Vyloučen hráč #22 Matěj Krčál družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
14:00
14:00
09:39
Vyloučen hráč #28 Matyáš Kvapil družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Vaňous bez asistence (0:4).
05:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #69 Tomáš Vopařil bez asistence (0:3).
05:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #22 Matěj Krčál, asistoval #28 Matyáš Kvapil (0:2).
03:43
Vyloučen hráč #30 Adam Šturma družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
03:02
Vyloučen hráč #21 Jonáš Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
00:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #77 Tomáš Vaňous (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čečetka a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Filip Kolář; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Jakub Udržal, Tomáš Vaňous, Matyáš Kvapil, Sebastian Filip