0:10
0:6
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko B - FbC Hradec Králové A 0:16
1. Elliot Festa, 1. Jakub Nerad, 2. David Svatoň, 3. Přemek Hanzlík, 3. David Hynek, 4. Filip Rathouský, 6. David Svatoň, 10. Elliot Festa, 11. Filip Rathouský, 11. Adam Scheuer, 15. Jan Hlávka, 16. Filip Rathouský, 17. Jakub Nerad, 19. Jakub Nerad, 22. Přemek Hanzlík, 24. Jakub Nerad; rozhodčí: Filip Neumann - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Marek 19 - Michal Malý 11; po třetinách: 0:10, 0:6;
28:00
Střely ve 2. části: 5:15
28:00
24:33
Vyloučen hráč #87 Ondřej Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:49
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #83 Vojtěch Kalaš (0:16).
21:11
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #41 Přemek Hanzlík, asistoval #98 Adam Scheuer (0:15).
20:19
Vyloučen hráč #13 Elliot Festa družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra rukou.
18:39
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #98 Adam Scheuer (0:14).
16:35
15:26
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #5 Andrej Janda (0:12).
14:05
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #77 Jan Hlávka, asistoval #15 David Svatoň (0:11).
14:00
14:00
Střely v 1. části: 6:20
14:00
10:52
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #98 Adam Scheuer, asistoval #27 Jakub Nerad (0:10).
10:24
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #13 Elliot Festa (0:9).
09:53
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (0:8).
07:43
Vyloučen hráč #11 Matyáš Šrajer družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za blokování hokejky.
05:28
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #15 David Svatoň, asistoval #4 Jakub Štancl (0:7).
03:52
03:11
Vyloučen hráč #69 David Hynek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra rukou.
02:54
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #69 David Hynek bez asistence (0:5).
02:48
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #41 Přemek Hanzlík, asistoval #27 Jakub Nerad (0:4).
01:16
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #15 David Svatoň, asistoval #77 Jan Hlávka (0:3).
00:39
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Martin Pohanka, Jan Pospíšil, Jáchym Kubíček, Ondřej Plašil, Jan Auxt