3:0
6:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC SION - DDM Nová Generace 9:1
6. Václav Smetana, 7. Matyáš Kvapil, 8. Tomáš Vopařil, 17. Sebastian Filip, 17. Marek Boušek, 20. Sebastian Filip, 22. Tomáš Vaňous, 23. Jakub Dušek, 23. Sebastian Filip - 16. Jan Votroubek; rozhodčí: Kateřina Heblíková - Pavel Špryňar; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Kolář ? - Jakub Doležal ?; po třetinách: 3:0, 6:1;
28:00
24:29
Vyloučen hráč #20 Oliver Mikula družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #28 Matyáš Kvapil (9:1).
22:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek bez asistence (8:1).
21:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Vaňous, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (7:1).
19:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #9 Jakub Dušek (6:1).
16:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #22 Matěj Krčál (5:1).
16:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #77 Tomáš Vaňous (4:1).
15:56
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #3 Jan Votroubek, asistoval #4 Dominik Paar (3:1).
14:00
14:00
07:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #69 Tomáš Vopařil, asistoval #22 Matěj Krčál (3:0).
07:11
06:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #36 Sebastian Filip (2:0).
05:20
Vlastní branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #22 Václav Smetana (1:0).
03:16
Vyloučen hráč #20 Oliver Mikula družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Heblíková a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Filip Kolář; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Jakub Udržal, Sebastian Filip, Tomáš Vaňous, Matyáš Kvapil