3:0
2:2
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - SK K2 Prostějov 7:2
7. Dominik Papica, 13. Jakub Repa, 16. Martin Robert Horry, 24. Štěpán Jorda, 28. Štěpán Jorda, 37. Petr Marghold, 39. Štěpán Jorda - 39. Adam Anděl, 44. Patrik Lošťák; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Tomáš Kratochvíl ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:2;
45:00
43:36
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #32 Patrik Lošťák bez asistence (7:2).
43:23
Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
43:23
Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:55
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #10 Štěpán Jorda, asistoval #29 Josef Richter (7:1).
38:55
Jorda završuje hattrick a oslavou se sundaným dresem v rukou burcuje fanoušky. Hlavně dívčí osazenstvo šílí.
38:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #4 Jan Báthory (6:1).
36:43
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #8 Dominik Papica (6:0).
30:00
30:00
29:08
Vyloučen hráč #23 Jakub Repa družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
27:54
Jordič nám ukázal další kousek ze své dílny plné překvapení a střílí již druhého fikase v tomto utkání. Dočkáme se vysněného hattricku a odhaleného bříška?
27:53
23:00
23:00
Štěpán Jorda po úspěšných blocích proměnil svoji hladovost po gólu v kanón, který proletěl za záda golmána. To je střelec, kterého Šternberk potřebuje!!!
15:19
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #62 Martin Robert Horry, asistoval #8 Dominik Papica (3:0).
15:00
15:00
12:03
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #23 Jakub Repa, asistoval #29 Josef Richter (2:0).
06:35
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #62 Martin Robert Horry (1:0).