2:0
6:1
- : -

FBC Vipers Most - Florbal Ústí B 8:1
2. Daniel Valvoda, 2. Ondřej Matura, 14. Matěj Fabry, 19. Michal Halaj, 23. Jan Braniš, 23. Samuel Jiří Mikač, 23. Jan Braniš, 24. Jan Braniš - 15. David Prousek; rozhodčí: Adéla Dušánková - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tadeáš Pešír 25 - Lukáš Rybníček 27; po třetinách: 2:0, 6:1;
24:00
Střely ve 2. části: 22:12
24:00
23:11
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #14 Ondřej Valnoha (8:1).
22:55
22:41
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #72 Samuel Jiří Mikač, asistoval #5 Jakub Beneš (6:1).
22:10
18:25
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #6 Michal Halaj bez asistence (4:1).
15:38
Vyloučen hráč #85 Jakub Čekel družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za špatné střídání.
14:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 David Prousek bez asistence (3:1).
13:11
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #80 Matěj Fabry, asistoval #5 Jakub Beneš (3:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 13:14
12:00
01:17
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #97 Ondřej Matura, asistoval #10 Daniel Valvoda (2:0).
01:11
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #10 Daniel Valvoda, asistoval #4 Emil Kalita (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adéla Dušánková a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Lukáš Rybníček; hráči v poli: Daniel Güttner, Vojtěch Ptáček, Martin Havran, Ondřej Knobloch, Radek Smetana