2:3
3:2
- : -

FORZA Tatran - Florbalová akademie MB 8:7
5. Aleš Mostecký, 7. Dušan Přívara, 9. Martin Kostiha, 15. Marek Dvořák, 20. Dušan Přívara, 27. Dušan Přívara, 33. Štěpán Černý, 34. Dušan Přívara - 3. Petr Pánek, 4. Petr Pánek, 14. Lukáš Studený, 19. Lukáš Studený, 24. Jan Volf, 33. Lukáš Studený, 34. Lukáš Studený; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aleš Jungmann ? - Marian Bobko ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:2;
36:00
33:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Lukáš Studený, asistoval #5 Adam Švehla (8:7).
33:07
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #30 Dušan Přívara, asistoval #17 Aleš Mostecký (8:6).
32:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Lukáš Studený bez asistence (7:6).
32:55
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #88 Štěpán Černý, asistoval #15 Tomáš Vávra (7:5).
26:59
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #30 Dušan Přívara, asistoval #4 Petr Ďarmek (6:5).
24:00
24:00
23:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Jan Volf bez asistence (5:5).
19:11
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #30 Dušan Přívara, asistoval #13 Vladimír Fuchs (5:4).
18:01
16:50
Vyloučen hráč #4 Petr Ďarmek družstva FORZA Tatran na 2 minuty za hrubost.
16:50
Vyloučen hráč #16 Jan Volf družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
16:07
Vyloučen hráč #11 Marek Dvořák družstva FORZA Tatran na 2 minuty za bránění ve hře.
14:13
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #11 Marek Dvořák, asistoval #99 Martin Kostiha (4:3).
13:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Lukáš Studený, asistoval #28 Petr Pánek (3:3).
12:00
12:00
08:39
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #99 Martin Kostiha, asistoval #17 Aleš Mostecký (3:2).
06:32
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #30 Dušan Přívara, asistoval #7 Juraj Šádek (2:2).
04:32
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #17 Aleš Mostecký, asistoval #15 Tomáš Vávra (1:2).
03:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #28 Petr Pánek, asistoval #5 Adam Švehla (0:2).
02:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #28 Petr Pánek, asistoval #10 Lukáš Studený (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Aleš Jungmann; hráči v poli: Petr Ďarmek, Marek Dvořák, Vladimír Fuchs, Juraj Šádek, Martin Zelenka