0:1
2:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - TJ Sokol Chýnov 3:4pn
12. Jan Dušek, 35. Jiří Novák, 41. Ondřej Kasika - 10. Martin Zeman, 22. Tomáš Kučera, 38. Tomáš Menšík, N Tomáš Klouda; rozhodčí: Petr Stejskal - David Staněk; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka ? - Jiří Menšík ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #88 Martin Bělohlav , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #13 Tomáš Klouda a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #44 Jaroslav Pivec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #94 Jan Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #69 Viktor Voborský , ale gól nevstřelil.
46:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:24
Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
42:38
Timeout TJ Sokol Chýnov
42:38
Vyloučen hráč #4 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
40:55
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #78 Ondřej Kasika, asistoval #9 David Plecer (3:3).
40:14
Timeout Banes Florbal Soběslav
37:21
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #9 Tomáš Menšík, asistoval #15 Martin Zeman (2:3).
36:55
Vyloučen hráč #69 Viktor Voborský družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:22
Vyloučen hráč #36 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #33 Jiří Novák, asistoval #9 David Plecer (2:2).
30:00
30:00
21:57
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #7 Tomáš Kučera bez asistence (1:2).
15:00
15:00
13:09
Vyloučen hráč #7 Tomáš Kučera družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #94 Jan Dušek, asistoval #88 Martin Bělohlav (1:1).
10:00
Vyloučen hráč #9 Tomáš Menšík družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání.
09:20
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Martin Zeman, asistoval #75 Michal Janíček (0:1).
05:04
Vyloučen hráč #4 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.