2:1
1:4
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ Gorily Plzeň 9:8
1. Jan Lazebník, 6. Matyáš Pavelec, 8. Lukáš Horešovský, 9. Jakub Hora, 10. Fathi Hedar, 14. Jakub Hofman, 16. Matyáš Pavelec, 25. Jan Sedlák, 38. David Troller - 3. Václav Müller, 10. Marek Schober, 15. Adam Skounic, 21. Václav Müller, 35. Václav Müller, 35. Jakub Kovařík, 41. Václav Müller, 42. Václav Müller; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 6:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Razgyel ? - Filip Šrámek ?; po třetinách: 6:3, 2:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 10:4
45:00
43:59
Vyloučen hráč #11 Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
41:16
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #62 Marek Schober (9:8).
40:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #26 Adam Skounic (9:7).
37:22
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #17 David Troller bez asistence (9:6).
34:53
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Jakub Kovařík, asistoval #77 Václav Müller (8:6).
34:38
32:22
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:12
30:00
29:39
Vyloučen hráč #46 Lukáš Franče družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:46
Vyloučen hráč #2 Kryštof Majkus družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #21 Jan Sedlák, asistoval #68 Jakub Hofman (8:4).
21:24
Vyloučen hráč #10 Fathi Hedar družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
20:15
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller bez asistence (7:4).
15:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #13 Matyáš Pavelec, asistoval #10 Fathi Hedar (7:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:9
15:00
14:33
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #26 Adam Skounic, asistoval #62 Marek Schober (6:3).
13:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #68 Jakub Hofman, asistoval #32 Lukáš Horešovský (6:2).
09:44
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #62 Marek Schober, asistoval #14 Adam Čech (5:2).
09:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #10 Fathi Hedar, asistoval #13 Matyáš Pavelec (5:1).
08:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #15 Jakub Hora, asistoval #21 Jan Sedlák (4:1).
07:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #32 Lukáš Horešovský, asistoval #46 Lukáš Franče (3:1).
05:59
03:37
Vyloučen hráč #21 Jan Sedlák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
02:52
00:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #11 Jan Lazebník, asistoval #10 Fathi Hedar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Václav Müller, Lukáš Fischer, Adam Čech, Adam Skounic, Marek Schober
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Jan Lazebník, Jakub Hofman, Vojtěch Kaňka, Fathi Hedar, Matyáš Pavelec