1:1
- : -
FBS Olomouc

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 2:5
24. Michaela Moravcová, 50. Lucie Baldreichová - 7. Kateřina Čočková, 10. Valentýna Zerzánová, 15. Klára Horčičková, 29. Barbora Soušková, 58. Eva Řeháková; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Michaela Galušková 21 - Nikola Dlouhá 17; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér):
Nechám to asi až na konec série - vidím to trochu širší optikou. K dnešku: Olomouc měla skvělou první třetinu a účelně odehrané ty dvě další. My jsme měli 20 minut strašně těžkou hlavu, což není divu. Zbytek zápasu dobývání přes výškovou, váhovou i věkovou převahu a účelný styl, řízený velmi dobrým výkonem brankářky. Zítra nás čeká velký test toho, co chceme s naším týmem dosáhnout, a my v něm budeme úspěšní.
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
První krok k něčemu, na co se neodvažuji ani pomyslet... výborný zápas z obou stran, reklama na ženský (dívčí) florbal. Zítra se pokusíme znovu zabojovat... Strašně moc děkujeme našim fanouškům, kteří neváhali podniknout dlouhou cestu do Prahy, aby nás celý zápas skvěle podporovali. Díky díky díky
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
58:40
Chodov to zkouší znovu v šesti!
57:26
A zdá se, že je rozhodnuto. Řeháková trefuje prázdnou bránu!
57:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:5).
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny!
56:59
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:30
Brankářka Olomouce chytá neskutečně, drží svůj tým!!
51:35
Vyloučen hráč #44 Sofie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
50:38
Hra je od obou týmu velice plynulá.
50:00
Chodov snižuje na 2:4.
49:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (2:4).
47:30
Vaculová měla obrovskou šanci zvíšit na 5:1, ale balónek špatně trefila.
46:04
Olomouc zavřela Chodov na útočné polovině!
44:15
Chodov už je střelecky aktivnější!
42:15
Chodov ze standartní situace vytěžily krásné dvě střely, ale bohužel brankářka Olomouce dnes chytá skvěle!
40:50
Olomouc na úvod třetiny vyslala dobrou střelu z úhlu, ale mířila jen do boční sítě!
40:05
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chodov!
39:40
A ještě jedna standartka z rohu hřiště pro Chodov, lapá brankářka Olomouce!
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:10
Olomouc je velice aktivní v napadání!
35:55
Moravcová vyslala krásnou střelu tahem ale brankářka Olomouce ji stačila chytit helmou!
33:59
Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
33:59
Chodov si zahraje přesilovou hru, má šanci snížit!
33:00
Brankářka Chodova momentálně vychytala tři tutovky!
30:44
Chodov se snaží nějakým způsobem dostat na útočnou polovinu, ale nedaří se.
28:20
Soušková krásně trefila k tyči!
28:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková bez asistence (1:4).
27:06
Krásný únik ze strany Olomouce, brankářka Chodova vychytala!
25:15
Bohumínská poslala krásnou střelu z první, ale tu však brankářka Olomouce stihla vytáhnout ramenem!
24:12
Brankářka Chodova dobře vykryla střelu Olomouce!
23:01
Ze standartní situace Chodov střílí gól!
23:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (1:3).
21:21
Špatná rozehrávka Olomouce a na středu úplně volná hráčka Chodova nestačila zpracovat balónek dostatečně rychle, aby mohla vystřelit tak, jak by chtěla.
20:03
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chodov.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20
Chodov měl momentálně dobrou šanci ale obrana Olomouckého týmu je skvělá.
16:50
Olomouc zatím předvádí krásný florbal.
14:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (0:3).
14:01
Horčičková prošla mezi třema hráčkami a předvedla florbalovou krásu, 3:0 pro Olomouc!
13:25
Olomouc skvěle napadá.
11:44
Chodov se vůbec nemůže dostat přes druhou polovinu hřiště.
09:36
Zerzanová zvyšuje na 2:0.
09:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (0:2).
08:40
Chodov se snaží dostat na útočnou polovinu ale Olomoucká obrana skvěle brání.
06:30
Čočková vymetla všechny pavučiny z levého horního rohu branky, pro Olomouc velice důležitý gól na záčátek utkání.
06:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:1).
04:45
Mrázková byla v obrovské šanci dát úvodní branku, ale střela jí nesedla tak jak by si představovala.
03:20
Fanoušci Olomouce se sešli v hojném počtu a od začátku utkání jsou velmi slyšet podporující slova.
00:40
Bohumínská proběhla na úvod třetiny celé hřiště vystřelila, ale bohužel ta střela nebyla tak razantní aby zapadla za brankovou čáru.
00:03
Úvodní buly vyhrála Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Michaela Zmrzlá, Eva Řeháková, Barbora Soušková, Šárka Zhébalová, Eliška Pešavová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Michaela Moravcová, Kristýna Jirásková, Barbora Fáčková, Lucie Baldreichová