2:2
1:0
Sokol Rudná

Sokol Rudná - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:5p
29. Jan Karásek, 33. Jan Karásek, 35. Tomáš Bubeník, 49. Jan Karásek, 51. Jan Karásek, 64. Tomáš Bubeník - 11. Martin Marek, 19. Zdeněk Fanta, 40. Martin Dvořák, 48. Pavel Zeman, 51. Pavel Zeman; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Hugo Kalina 23 - Matěj Chabr 20; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Na tohle abych si pořídil prášky na nervy. Utkání nesmírně vyrovnané, jenž opět mohl vyhrát kdokoli z aktérů, ale tím šťastnějším týmem jsme opět my i díky tomu, že máme Karase, jemuž dnešní utkání pořádně sedlo a probudil naši do té doby nulovou efektivitu v zakončení. Litvínov dnes předvedl skvělou hru, kdy jsme hodně dlouho hledali recept na jejich těsnou obranu. Máme 3 matchbally a rozhodně to budeme chtít již zítra ukončit, i když víme, že poslední krok bývá ten nejtěžší. Obzlášť když se hraje o náš historický zápis. Děkuji všem divákům za skvělou kulisu, pořadatelům i všem ostatním aktérům dnešního utkání. Srdečně vás všechny zvu na zítřejší jistě třaskavou bitvu. Doporučuji si vzít prášky na tlak
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes jsme sice nevstoupili do zápasu pravou nohou, ale i přesto jsme vedli 2:0, ale ani to nás k větší aktivitě nenabudilo. Soupeř zkrátka hraje na maximum, my rozhodně všichni ne, a to rozhodlo i dnešní prodloužení.
70:00
Střely v prodloužení: 1:2
63:13
70:00
Máme za sebou nesmírně vyrovnané a emotivní utkání, které jako v předchozím vzájemném měření sil rozhodovaly malé detaily se šťastnějším koncem opět pro domácí tým. S kontantováním, že Rudná i podruhé vítězí nad Litvínovem po prodloužení (tentokrát 6:5) se s vámi loučím a zítra opět v 16:30 naviděnou u jistě dalšího nervydrásajícího utkání.
63:13
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #26 Martin Špaček (6:5).
63:13
První ofenzivní náznak Rudné a hned znamená konec utkání a burácení Rudenské tvrze!!! Marek Hluchý v klidu rozehrál na Martina Špačka, ten po mantinelu posunul do ofenzivního výletu Tomáše Bubeníka, jenž střelou z výběhu nachází místo na bližší šibenici nad ramenem Chabra!!!
62:26
Zatím můžeme sledovat opatrný průběh. Nikdo nechce udělat rozhodující chybu!!!
60:00
60:00
Tak jako v Litvínově nám ani dnešní utkání po základní hrací době vítěze nenabídlo a tak i dnes rozhodne prodloužení. Začínáme za 2 minuty!!!
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
59:50
10 vteřin a nebezpečná standartka v podání hostů, kterou však domácí dokázali ubránit.
59:41
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
59:41
Před rozehrávkou z útočného rohu si bere Litvínov oddechový čas.
59:00
Minuta nás dělí od prodloužení
58:05
Před brankou Kaliny zůstal po tvrdém souboji na zemi Marek a horkotěžko se zvedal. Ale vypadá to, že to spraví obstřik pravé nohy. Doufejme, že bude v pořádku.
56:49
Litvínov se zvádl i s trochou štěstí ubránit a aktuálně i on začíná hrozit z ofenzivní aktivity. Poslední jejich akce byla zastavena po úderu do míčku nad povolenou úrovní od jednoho z jejich útočníků
55:25
Rudná má v posledních minutách územní převahu, jenž se snaží proměnit ve vedoucí branku.
54:31
Domácí kotelníci přidávají pod kotel a tvoří tak nádhernou kulisu!!! Utkání sleduje nádherných 89 diváků. Děkujeme!!!
50:58
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (5:5).
50:58
Na druhé straně je však hrdina Jan Karásek, jenž nyní i za pomoci hostující obránce i brankáře Chabra svou 4 brankou v utkání opět vyrovnává!!!
50:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:5).
50:10
Což se jim taky povedlo a v hlavní roli tandem Rybka a Zeman, jenž druhý jmenovaný pohotově backhendem přehazuje bezmocného Kalinu.
49:10
Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
49:10
Další trest pro domácí, což dává šanci Litvínovu opět reagovat a strhnout vedení na svou stranu.
48:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (4:4).
48:40
Rudná má však Jana Karáska, jemuž se jako všem domácím příznivcům nelíbil vývoj utkání a po obrovském úsilí a přetlačení dvou protivníků o balónek zavěšuje pod víko a zvedá ruce k nebi jako Jarda Jágr při domácí MS v roce 2015. Domácí HATTRICK HERO!!!
47:55
47:55
Na jejím samotném konci se přeci jen dokázal Litvínov po důrazu před brankou prosadit a opět strhává vedení na svou stranu.
47:00
Polovina přesilové hry hostů je za námi. Domácí se zatím bez problémů brání
46:00
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
46:00
První příležitost hosté nevyužili, ale v krátkém sledu přichází druhá. Za trochu nešťastné podkopnutí soupeře dostává menší trest Lukáš Bárta.
45:03
Domácí v plném počtu
43:03
Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
43:03
První přesilová hra v utkání čeká i na hostující tým. Na trestnou bez větších protestů odchází Marek Cihelka. Před trestem jsme mohli sledovat celkem bizardní situaci, kdy při běhu pozpátku upadl rozhodčí a logicky tak byla přerušena hra i následná výhoda pro Litvínov i jejich nadějná útočná akce. To vzpustilo obrovskou nevoli emocí na hostující straně.
42:15
Nyní se více připomněla i domácí ofenzivní stránka, jenž zůstala pouze u náznaku.
41:16
Úvod závěrečného dějství je prozatím v režii Litvínova, jenž tlačí na domácí obranu. Ta se zatím brání úspěšně
40:00
40:00
Máme za sebou druhé dějství, jejíž úvod patřil hostujícímu týmu z Litvínova. V překlopení utknání do jeho druhé poloviny začal být však domácí tým více efektivnější a důraznější, což vedlo nakonec až k překlopení vývoje skóre i díky dvougólovému Janu Karáskovi. V závěru třetiny měl poslední slovo opět Litvínov a tak se jde do šaten za vyrovnaného stavu 3:3. Jak jsem sliboval ve svém závěrečném komentáři po prvním utkání v Litvínově. Můžeme sledovat vskutku nervydrásající utkání plného emocí. Abyť ne, hraje se o hodně. Vybojuje si domácí tým match-ball nebo Litvínov dovede utkání k vítězství a vyrovnání série? Rozhodne 3. dějství nebo až prodloužení jako v předchozím utkání? Za 10 minut jsme zpátky.
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
39:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #9 Jakub Zalubil (3:3).
39:17
Zablokovanou střelu z poloviny hřiště v podání Jakuba Zalubila s chladnou hlavou z levého rohu velkého brankoviště přímo ze vzduchu doklepl do domácí sítě Martin Dvořák.
39:00
Poslední minuta 2. třetiny
38:10
Domácí tým je jako vyměnění ve srovnání se závěrem prvního dějství.
36:40
Emoce by se teď daly krájet na obrovské kusy.
34:59
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #97 Ondřej Šantora (3:2).
34:59
Už se zdálo, že ani druhá přesilovka nebude využita, ale v samotném závěru vypustil svou ránu Ondřej Šantora a vyražený balónek po důrazu na brankovišti doklepl Tomáš Bubeník a domácí tým se tak poprvé dnes dostává do vedení.
33:11
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
33:11
Příležitost pro domácí, jak se dostat do vedení a využít vzniklou pozitivní euforii. Martin Marek bez mého povšimnutí dostává 2 minuty za sekání.
32:53
32:53
Podruhé Honza Karásek dostal trochu více prostoru a tentokrát i hodně se štěstím po důrazu před hostující brankou procedil balónek pod tělem Chabry, což znamená jediné. Začíname od nuly!!!
31:25
Nádherná akce domácích na jeden dotek a na jejím konci Marek Vojáček, jenž neštastně pro domácí promáchl přímo před odkrytou brankou!!!
28:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #8 Ondřej Váně (1:2).
28:08
Ondřej Váně se extremně dravě rozeběhl, prodral se kolem levého mantinelu, na ose hřistě našel Honzu Karáska a ten dnes poprvé úspěšně prostřelil Chabra mezi rukou a tělem. 1:2!!!

27:25
Tentokrát Martin Marek v roli posledního, jenž dokázal využít pomalé přihrávky domácího Janouška na Bártu a střelu druhého jmenovaného zablokoval.
25:50
Rychlý protiútok hostů a na jejím konci Martin Marek, na kterého si skvěle počkal Kalina a opět svůj tým dokázal podržet.
25:04
Hosté v plném počtu. Bohužel pro domácí se jim stále nedaří trefovat branku. Bez toho góly dávat nejde.
24:04
Polovina přesilovky pryč a Litvínov se zatím velmi důkladně a úspěšně brání.
23:04
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
23:04
Příležitost pro domácí tým, jak zkorigovat vývoj skóre. Martin Špaček se chtěl prosmíknout hostující obranou, kdy byl zastaven pouze za cenu nedovolého zablokování hole.
20:10
Úvod třetiny však byl ve znamení obrovské příležitosti Litvínova. Skvělý Kalina a důraz domácí obrany při odklizení odraženého míčku.
20:00
20:00
Máme za sebou první dějství, kdy sice měli více ze hry domácí hráči z Rudné, ovšem efektivita střelby je na straně Litvínova, jenž především díky bojovnosti a důrazu před oběma brankami vedou 2:0. Schopí se domácí tým k odporu a zvrátí vývoj utkání? Nebo nastolená taktika Litvínova bude nad jejich síly? Za 10 minut jsme zpátky u druhého dějství.
20:00
Střely v 1. části: 4:7
20:00
19:25
Hugo Kalina nyní skvělým výjezdem a vpádu pod nohy podržel svůj tým!!!
18:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (0:2).
18:03
Standartní situace od pravého mantinelu. Střídání na straně Litvínova, kterému rychlá domluva očividně pomohla, jelikož po jejím rozehrání Kalinu prostřeluje Zdeněk Fanta.
18:00
Poslední dvě minuty prvního dějství
14:45
Ondřej Kopta se nenechal zahanbit a všem přítomným ukázal i své velmi rychlé a šikovné ruce, když si efektivně přehodil Sebastiana Šmída. Jen více prostoru mu chybělo k výraznějšímu zakončení.
13:45
Rudná se snaží, ale je na ni vidět, že inkasovanou brankou je úplně opařená. Chybí jim jediné. Trefovat zařízení a pak se jistě chytnou.
10:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #9 Jakub Zalubil (0:1).
10:46
Domácí hala teď výrazně ztichla. Po náhodném nahození z poloviny hřiště se míček vyskytl až za zády Kaliny a k nelibosti domácích se Litvínov dostává do vedení.
08:00
Domácí tým má prozatím více ze hry. Dokázal si vytvořit již dost slibných šancí, avšak bez úspěšné produktivy, jelikož ještě netrefili zařízení.
06:10
Další nádherná individuální akce domácího hračičky. Tentokrát v hlavní roli Martin Špaček, jenž po oku lahodícím uvolnění našel křižným pasem Marka Hluchého, jenž z první trefuje pouze blok Litvínovské obrany.
04:15
Jan Karásek nyní všem připomněl své rychlé a hbité ruce, když se vykličkoval ze zdvojení hostující obrany. Crossem nalezl obávaného domácí střelce Adama Pivoňku, jenž bohužel pro domácí z první netrefuje odkrytou část hostující branky.
02:00
Kromě úvodních vteřin zatím domácím tým získává půdu pod nohama a snaží si vytvořit slibnější šanci. Nyní Marek Hluchý využil volného místa před sebou. Jen o pás míjí pravou šibenici Chabrovi branky.
00:30
Od úvodních okamžiků můžeme slyšet podporu domácích fanoušků.
00:01
Úvodní buly utkání pro hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Lukáš Kaprhál, Josef Jupa, Jakub Zalubil, Marek Fryš, Jakub Vitvar
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Sebastian Šmíd, Ondřej Šantora, Marek Vojáček, Marek Hluchý, Martin Špaček
00:00
Krásnou Velikonoční sobotu přeji všem čtenářům a příznivcům florbalu. Vítám vás u druhého barážového utkání Národní ligy mezi domácí Rudnou a hostujícím Litvínovem. Svou pozici v Národní lize hájí hostující tým, ovšem úvodní utkání na domácí palubovce nezvládli a i přes zlepšený výkon v druhé polovině 3. třetiny padli po prodloužení 6:7. Naváže Rudná na toto vítězství i v domácím prostředí? Zvládne oba své domácí zápasy, který by znamenal HISTORICKÝ postup do NÁRODNÍ LIGY? Nebo se Litvínov poučí z chyb z prvního utkání a zvrátí vývoj série podobně jako v sérii play down proti WIZARDS? Tajenka se nám trochu odkryje před 19h.
00:00
Domácí příznivci jsou již zvyklí. Jako již tradičně vás utkáním za spolupráce všech pořadatelů provede Lukáš Beran. Začínáme zhruba za 15 minut.