5:1
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - SK BIVOJ LITVÍNOV 12:5
6. Ondřej Šantora, 11. Tomáš Bubeník, 16. Matěj Lubenský, 20. Jan Karásek, 29. Marek Vojáček, 35. Lukáš Kepka, 40. Ondřej Šantora, 52. Ondřej Šantora, 53. Tomáš Bubeník, 55. Martin Špaček, 56. František Novosad, 59. Štěpán Hanzl - 20. Ondřej Kopta, 23. Zdeněk Fanta, 32. Pavel Zeman, 38. Martin Strejček, 46. Ondřej Kopta; rozhodčí: Vojtěch Typl - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:4; využití: 3:2; diváků: 117; zásahy brankářů: Jan Křemen 21 - Matěj Chabr 6, Jiří Vybíral 20; po třetinách: 4:1, 3:3, 5:1;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Konečně jsme se dostali tempa a bylo to znát. Díky soupeři za hru přejeme jim štastný návrat. My se teď přesuneme do Meky Rudenského života a tam to pořádně oslavíme. Fanoušky zveme  samozřejmě taky, byla to super jízda celou sezonu. Děkujeme za vaši podporu. ..... Kdo nepřijde, toho zítra navštíví koledníci :)
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes hodně hořká pilulka, ale zkrátka soupeř byl dnes lepší. Trochu epicky jsme zde letošní sezonu neslavně v poháru začali a dnes v baráži neslavně ukončili. Navíc trochu symbolicky mi zde včera dopsala tužka, kterou jsem psal sestavy a treninky celou sezonu. Na dnešek jsem si připravil ostřejší kousek, ale ani to nepomohlo :) Každopádně gratulejme soupeři k postupu a třeba se se za rok zase potkáme.
60:00
Máme za sebou nejen nádherné utkání, plné emocí a gólů. Ale celá série byla nesmírně vyrovnaná včetně dnešního utkání, i když na první pohled skóre značí opak. Definitivně o osudu utkání i celé série rozhodla využita přesilová hra 5na3 i následná 5na4, jenž zlomily poslední odpor Litvínova, jenž to ještě zkoušel s hrou bez brankáře, v níž se akorát navyšovalo skóre do výsledné podoby. Děkuji všem za pozornost, děkuji všem za sezónu a její odvedené výkony a přeji všem krásný zbytek neděle i Velikonočních svátků. Nashledanou v sezóně 2022/2023!!!
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
59:00
Poslední minuta a domácí příznivci již velmi hlasitě oslavují tento historický moment pro místní  florbal!!!!
58:27
Timeout Sokol Rudná
58:17
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #47 Lukáš Bárta (12:5).
58:17
Krátce po ubráněném oslabení dováží do prázdné branky míček Štěpán Hanzl!!!
58:00
Poslední dvě minuty utkání
57:36
Další pohotový odkop od branky v podání Marka Hluchého!!!
56:06
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
56:06
Naděje umírá poslední!!! Litvínov dostává ještě příležitost jedné přesilové hry!!!
55:32
Litvnínov to dále zkouší v 6
55:31
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #31 Jan Karásek (11:5).
55:31
Odkrytou branku přes 2/3 hřiště trefuje František Novosad!!!
55:00
5 minut do konce a Litvínov to zkouší v 6!!!
54:29
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #11 Kryštof Kříž (10:5).
54:29
Kryštof Kříž perfektně využil volného prostoru, našel Martina Špačka, jenž zužitkoval volný prostor i čas pro umístěnou střelu nad Vyríbalovo rameno!!!
52:39
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
52:39
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #97 Ondřej Šantora (9:5).
52:39
I klasická přesilovka 5na4 je v domácím pojetí využitá. Tentokrát se dnešní hrdina Ondřej Šantora zhostil role nahrávače a dnes podruhé na hraně brankoviště našel Tomáše Bubeníka a Rudná tak vede necelých 8 minut před koncem o 4 branky!!!
51:46
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (8:5).
51:46
Tato nabídnutá příležitost je nesmírně rychle využitá!!! Rudné tak zbývá ještě více než 90 vteřin klasické přesilovky 5na4. Přesnou přihrávku od Marka Hluchého zužitkoval tvrdou nekompromisní ranou dnešní HATTRICK HERO ONDŘEJ ŠANTORA.
51:12
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:12
Polovina přesilové hry pryč, ale až moc důrazně rozehrávku Marka Hluchého obtěžoval Jaroslav Rybka a Rudná tak má minutovou přesilovou hru 5na3.
50:14
Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
50:14
Při útočném napadání to přehnal s důrazem Ondřej Kopta a dostává za odměnu rovněž menší trest.
48:54
Litvínov je výrazně aktivnější a žene se za vyrovnáním!!! Nyní další skvělý zákrok Křemena, jenž rychle vystrčil svou pravou ruku.
46:25
Dalekonosná rána od hostující obránce končí na břevně domácí branky!!!
45:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #99 Pavel Zeman (7:5).
45:33
Z obrovské skrumáže před brankou Křemena vyšel jako vítěz Ondřej Kopta a svou druhou brankou koriguje vývoj skóre!!!
45:10
Jeden sporný výrok střídá druhý, což ještě více přidává pod kotel emocí na obou stranách.
43:50
Další výtečný zákrok Křemena, jenž na poslední chvíli vyškrábl míček na břevno své branky!!!
42:55
Rychlá rozehrávka z útočného rohu v podání Litvínova. Semafor Jana Křemena se teď vyznamenal!!!
42:48
Emoce obrovsky gradují na obou stranách
41:10
Jan Karásek s Františkem Novosadem skvěle napadali a připravili obrovskou příležitost pro Adama Pivoňku, jenž našel skulinku v přesunu Vyríbala, ale míček se bohužel pro domácí zastavil na tyčce!!!
40:00
40:00
Máme za sebou druhé dějství, ve které výrazně Litvínov přidal na otáčkách i důrazu a dokázal se i díky využitým přesilovkách vrátit do utkání. Rudná si však prozatím dokázala pohlídat svůj náskok a proto se nakonec rozdíl ve skóre mezi oběma týmy nezměnil. Rozhodne definitivně třetí dějství a nebo Litvínov ještě více přidá pod kotel a vynutí si minimálně další prodloužení? Vraťte se za 10 minut a buďte u toho s námi!!!
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
39:43
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #26 Martin Špaček (7:4).
39:43
Rudná se dostala z tlaku, Ondřej Šantora vyvezl balónek, schodil ho pod sebe na Marka Hluchého, ten si počkal na správný moment pro rozehrávku na levý mantinel, odkud Martin Špaček křižným pasem nalezl u pravého mantinelu Ondřeje Šantoru, jenž z první prostřeluje vše před sebou a míček končí v odkryté části Vybíralovi branky.
37:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #72 Ondřej Kopta (6:4).
37:57
Bohužel teď si Jan Křemen vybral slabší chvilku a proskočila mu slabší střela mezi tělem a tyčkou!!!
36:25
Rychlý protiútok Litvnínova. Při domácích stála veliká štěstěna, když na jejím konci Fryš z první netrefuje svatyni Křemena!!!
34:46
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (6:3).
34:46
3. domácí lajna však pokračovala v nátlaku. Lukáš Kepka se vydal na výlet, prodral se kolem levého mantinelu a vyzkoušel pozornost Vybírala, jehož prostřeluje mezi rukou a tělem na vzdálenější tyč. Domácí příznivci včetně celé lavičky radostně burácí!!!
34:12
Domácí tým se snaží opět svému soupeři odskočit. Hanzl našel před brankou úplně volného Bártu, jenž však ve vyložené šanci přestřeluje!!!

31:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #16 Martin Strejček (5:3).
31:44
Tu bleskurychle přesnou střelou z dálky využívá Pavel Zeman a snižuje na rozdíl 2 branek. Jejich podání bylo velice snadné a bohužel pro domácí i Křemen byl se zakrytým výhledem bez šance!!!
31:19
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
31:19
Třetí přesilová hra pro Litvínov!!! Jan Karásek sáhl po záchranné brzdě a dostává rovněž menší trest. Vypadá to tak, že ve druhém dějství budou přesilové hry pouze na hostující straně.
30:00
Polovina utkání za námi a začíná se nám to tady extrémně vyhrocovat!!!
28:06
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #47 Lukáš Bárta (5:2).
28:06
Lukáš Bárta se snažil šetřit čas i když ne zrovna způsobem, který by se domácímu trenérovi líbil, ale pak nádhernou křižnou přihrávkou našel volného Marka Vojáčka, jenž s pověstí mladého střelce trefuje volné místo pod rukou Vyríbala a ve VLASTNÍM OSLABENÍ  zvyšuje na 5:2!!!
27:51
Marek Hluchý skvěle pozičně diriguje celé oslabení. Nyní si počkal na střelu z pravého mantinelu, kterou nejprve zablokoval a poté i efektivně fotbalově odkopl.
26:35
Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
26:35
Svou tvrdost nyní v obranném rohu přehnal domácí Lukáš Kepka a dostává za odměnu menší trest. Tak se naskytuje další obrovská příležitost pro Litvínov!!!
26:00
Litvínov je jako vyměněný. Velmi pozitivně povzbuzen druhou brankou
22:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:2).
22:54
A tak se skutečně děje a Litvínov ožívá!!! Jaroslav Rybka našel zpoza branky na hranici brankoviště úplně volnou hůl Zdeňka Fanty, jenž již věděl, jak s naloženou možností naložit a úspěšně našel volné místečko mezi tyčkou a tělem Křemena.
22:28
Vyloučen hráč #7 Marek Hluchý družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra na zemi.
22:28
První přesilová hra se nabízí i pro Litvínov, což je obrovská příležitost pro korekci ve skóre.
22:11
Svou aktivitou se připomněl již i Litvínov, konkrétně Zemam, jenž všem ukázal velmi zručné ruce, když velmi efektivně prošel přes 3 protihráče a získal útočnou rozehrávku z rohu.
22:00
První minuty za námi a Rudná převážně kontroluje balónek a tempo hry.
20:01
Úvodní buly tentokrát na straně domácích a mají tak možnost prvního slova ve druhém dějství.
20:00
20:00
Máme za sebou velmi vypjaté první dějství, kdy otěže zápasu drží plně ve své moci domácí tým, který si dokázal vybudovat až čtyřbrankové vedení. Rovněž jsme byli svědky obrovské vlny emocí jako za celé včerejší utkání. Hrajeme o hodně. Nakopla Litvínov branka 5 vteřin před úvodní sirénou nebo si Rudná zkušeně pohlídá svůj náskok a bude přidávat hřebíčky do rakve? Za 10 minut jsme zpátky.
20:00
Střely v 1. části: 12:11
20:00
19:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #38 Jan Pokorný (4:1).
19:55
Světlá naděje pro Litvínov!!! Ještě do konce třetiny zvádl zkorigovat vývoj skóre po chladnokrevném proměnění rychlého protiútoku, na jejímž konci byl Ondřej Kopta a z první pod víko trefuje odkrytý kout branky. Křemen se přesunul velmi rychle, přesto na tuhle dělovku byl moc krátký.
19:41
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #14 Marek Cihelka (4:0).
19:41
Marek Cihelka využil volného prostoru a vypustil svou střelu, jenž Vybíral vyrazil pouze před sebe, kde byl nejdůraznější Jan Karásek a zvyšuje tak na 4:0!!!

18:39
Rudná je dnes naprosto v pohodě a jen větší efektivita je zamezuje ve výraznější vedení ve skóre. Nyní Martin Špaček nalezl na druhé straně hřiště při chuti hrajícího Ondřeje Šantoru, jenž z první trefuje tyčku!!!
15:47
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #87 Matěj Lubenský, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (3:0).
15:47
Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
15:47
Matěj Lubenský se rozeběhl po pravém mantinelu jako tank s jasným cílem. Zastavil se až o domácí obranu, ale ještě před ní dokázal vystřelit a vymetl vzdálenou šibenici Chabrovi branky. Chabra to již nevydržel a své místo přepouští svému náhradníkovi.
14:06
Začíná se nám tady výrazně jiskřit...
11:19
Ondřej Šantora pro změnu v obranné činnosti, kdy za cenu sebeobětování zablokoval sérii střel hostujícího kontra útoku. Při zákrocích i nevinně upadl, za což byl nejprve od vzdálenějšího rozhodčího odměněn menším trestem. Po konzultaci obou rozhodčích byl trest odvolán, což spustilo další vlnu emocí od hostující střídačky.
10:19
10:19
Druhá přesilová hra domácích je již využita. Ondřej Šantora natáhl ke své pověstné ostré ráně a vyražený míček pohotově na hraně brankovistě podobně jako včera doklepl do branky Tomáš Bubeník. Litvínov začíná být značně nervózní.
09:23
Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
09:23
Další vyloučení na straně Litvínova. U mantinelu byl dle rozhodčích až moc ostrý Kopta, za což byl odměněn menším trestem k nevoli hostující střídačky. Pochopitelně, jde o hodně.
07:35
Vývoj utkání se pochopitelně nelíbí hostující straně, jenž znatelně přidává do otáček a poslední minuty má více ze hry. Ovšem bez výraznější šance. Obrana domácích v čele s Křemenem je prozatím bezchybná.
05:34
05:34
Signalizovanou výhoda je taky využita!!! Marek Hluchý z vrcholového hráče rozdal přihrávku pro Martina Špačka, jenž přešně před velkým brankovištěm našel Ondřeje Šantoru, který svižnou střelou nachází místo mezi rukou a tělem Chabra. Domácí se tak dostávají do vedení.
04:40
Je však signalizována další výhoda pro domácí a můžeme tak zatím sledovat hru 6na5
04:00
Hosté v plném počtu
03:58
V jejím samotném závěru Marek Hluchý nabil Martinu Špačkovi, jenž z první netrefuje odkrytý kout Chabrovi svatyně.
03:00
Polovina přesilovky je pryč a hosté se zatím úspěšně brání.
02:00
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
02:00
Celkem brzy tady máme první přesilovou hru v utkání. Za sekání dostává menší trest Fanta. Rudná má tak velikou příležitost, jak se brzy dostat do vedení.
01:55
Rozhodně dnes sledujeme mnohem svižnější začátek utkání se šancemi na obou stranách. Obrany zatím 100%
00:30
Litvnínov začal zostra s nebezpečným náznakem šance, kdy jeden z útočníků nešťastně pro jejich barvy promáchl přímo před odkrytou brankou.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání podobně jako včera pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Typl a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Jan Pokorný, Jakub Vitvar, Josef Jupa, Marek Fryš, Martin Strejček
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Martin Špaček, Tomáš Bubeník, Marek Vojáček
00:00
Krásné nedělní velikonoční odpoledne přeji všem čtenářům a příznivcům florbalu. O 24h později vás stejné pořadatelské obsazení vítá u 3. utkání baráže Národní ligy mezi domácí Rudnou a hostujícím Litvínovem. Veselejším týmem této série je prozatím ten domácí, jenž zvádl obě třaskavé vyrovnané bitvy po prodloužení a dnes tak má k dispozici první matchball. Závěrečný krok však bývá vůbec ten nejtěžší. Navíc z  Litvínova je cítit již při rozcvičení veliké odhodlání s cílem zvrátit vývoj celé série.Podobné odhodlání je ovšem i na domácí straně a tak nás jistě čeká opět velmi vyrovnané a vypjaté utkání. Máme se jistě na co těšit. Začínáme v 16:30!!!!
00:00
Jak bylo již řečeno. Za spolupráce stejného pořadatelského týmu vás i dnešním utkání provede Lukáš Beran.