1:2
1:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:8
4. Robert Petr Koudelka, 9. Matyáš Borek, 22. Adam Zán, 31. Antonín Votava - 3. Jakub Mühlfait, 10. Vojtěch Bláha, 14. Jakub Mühlfait, 16. Michael Wertheim, 28. Marek Pleskač, 36. Robin Havlina, 40. Michael Wertheim, 45. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2; využití: 3:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Josef Šedivý 11 - Michal Norek 9; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:3;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
Dvě třetiny velmi vyrovnaný a kvalitní zápas. Škoda třetí třetiny, která nás dostala do gólové nevýhody pro druhé utkání. Nic nevzdáváme, jsme teprve v poločase a o postup se určitě ještě popereme! Díky soupeři a rozhodčím.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Trvalo nám dostat se přes úvodní nervozitu a nebízeli jsme tak soupeři zbytečně šance. Do druhého utkání budeme mnohem lepší. Děkujeme za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
44:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #56 Jan Krejča (4:8).
42:57
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #16 Jakub Mühlfait (4:7).
35:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (4:6).
30:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #57 Ondřej Štefek (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:5
30:00
29:59
Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #10 Jakub Kárník (3:5).
21:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (3:4).
15:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #53 Josef Sedláček (2:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:9
15:00
13:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (2:3).
09:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #29 Jakub Čech (2:2).
08:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #83 Antonín Votava (2:1).
07:24
04:24
Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
03:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #88 Marek Navrátil (1:1).
02:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #53 Josef Sedláček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Vojtěch Bláha, Michael Wertheim, Jakub Čech, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Jan Štefek, Vojtěch Procházka, Ondřej Štefek, Antonín Votava, Filip Kovářík