2:1
3:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:3
16. Josef Sedláček, 22. Matyáš Bláha, 33. Josef Sedláček, 35. Matyáš Bláha, 44. Jakub Mühlfait - 7. Ondřej Štefek, 25. Antonín Votava, 43. Antonín Votava; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Michal Norek 14 - Tadeáš Hendlinger 12; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Trenér):
Jsme rádi, že jsme zvládli ošemetné dvojutkání se soupeřem, se kterým jsme museli být pořád ve střehu. Vybudované vedení z prvního utkání jsme si s jistotou pohlídali. Zítra jedeme znovu a jdem si pro medaile. Děkujeme skvělým fanouškům, rozhodčím a soupeři přejeme šťastnou cestu domů. Díky.
Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér):
Dvě třetiny a kousek jsme věřili obratu, byli jsme o 100% lepší než v prvním zápase. Jsem rád, že jsme se v této první sezoně po covidu dostali až na finálový turnaj, který nám dal nové zkušenosti a zároveň ukázal slabá místa v naší hře, na kterých musíme společně zapracovat. Soupeř byl preciznější a soustředil se pouze na svůj výkon, což nakonec rozhodlo. Moc děkuji všem hráčům a kolegům z realizačního týmu za sezonu, také rozhodčím a pořadatelům za organizaci! V neposlední řadě také rodičům, kteří nás po celou sezonu podporovali!
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
43:50
Vyloučen hráč #67 Jakub Bernat družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
43:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #53 Josef Sedláček (5:3).
42:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #57 Ondřej Štefek (4:3).
37:29
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
36:11
Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
34:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #32 František Blecha (4:2).
32:57
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
32:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (3:2).
32:06
Vyloučen hráč #13 Jan Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:3
30:00
24:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (2:2).
21:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #37 Štěpán Novák (2:1).
17:28
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #56 Jan Krejča (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
13:56
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
06:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (0:1).
06:13
Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Adam Sláma, Matyáš Borek, Robert Petr Koudelka, Marek Navrátil, Adam Zán
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Vojtěch Bláha, Michael Wertheim, Jakub Čech, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait