1:1
3:4
- : -

FbŠ Bohemians C - OLYMP FLORBAL B 8:7
3. Vojtěch Procházka, 5. Martin Novák, 11. Martin Novák, 12. Matěj Gubien, 29. Ivan Tomčo, 38. Martin Novák, 39. Ivan Tomčo, 40. Ondřej Novák - 5. Ondřej Hájek, 5. Patrik Čeliš, 25. Pavel Piech, 40. Pavel Piech, 43. Pavel Piech, 44. Pavel Piech, 45. Dominik Obermajer; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohumil Fiala ? - Jan Dvořák ?; po třetinách: 4:2, 1:1, 3:4;
45:00
44:59
Hezky dramatické finále. Loučí se týmy Olymp a Bohemka, dobrou noc.
44:43
Rozhodčí: "jaký máš číslo v zápise?" Obermajer: "nevim.. ale sem obrmajer"
44:23
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #46 Dominik Obermajer, asistoval #21 Jan Havel (8:7).
43:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech, asistoval #37 David Jurášek (8:6).
42:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech bez asistence (8:5).
40:35
Dneska se tu seká jak v lese.
40:19
Vyloučen hráč #74 Vít Hlaváček družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání.
39:49
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #24 Ondřej Novák, asistoval #74 Vít Hlaváček (8:4).
39:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech, asistoval #7 Patrik Čeliš (7:4).
38:52
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #34 Ivan Tomčo, asistoval #37 Vojtěch Procházka (7:3).
37:10
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #17 Daniel Menhart (6:3).
30:00
30:00
29:59
Klokani hezkým gólem odskakují o další branku. Olymp musí v poslední třetině zabrat.
28:37
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #34 Ivan Tomčo, asistoval #6 Martin Jakubec (5:3).
25:50
Obermajer je zralý na řidičák - kličkovat mezi lidmi je pro něj hračka.
24:35
Pavel Piech umí vést nejen klub, ale svou jedovatou střelou si umí povodit i zkušené brankáře.
24:06
21:38
Zatím ani jedna přesilovka nebyla využita.
19:43
Hrabák si vybral krásný čas na vyloučení - 4:20.
19:20
Vyloučen hráč #92 Šimon Hrabák družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
16:00
Obermajer a Hrabák - sehraná dvojka jak Eva a Vašek.
15:00
15:00
14:59
Přesilovka do olympského sadu zatím nepřinesla očekávané ovoce. V další třetině mají ale ještě 15 vteřin.
13:14
Vyloučen hráč #81 Jakub Šafařík družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání.
13:01
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL B neproměnil #37 David Jurášek.
13:01
Neproměněný nájezd Olympu. Příště by mohli poslat OBího s kyčlovkou.
11:25
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #92 Matěj Gubien, asistoval #6 Martin Jakubec (4:2).
11:25
Bohemka se 2 rychlými góly dostává do vedení. Co s tím Olymp udělá?
10:58
05:30
Obermajer dnes předvádí parádní hru. Poslal svůj tým na gólovou cestu krásným kopcem - troufám si říct, že byl hezčí než Říp.
04:51
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #7 Adam Čapka (2:2).
04:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #7 Patrik Čeliš, asistoval #13 Jaromír Mendl (1:2).
04:13
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #12 Ondřej Hájek, asistoval #99 Frank Hernández Núňez (1:1).
02:07
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #37 Vojtěch Procházka, asistoval #8 Václav Pechman (1:0).