0:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
1. Klára Horčičková, 10. Klára Horčičková, 28. Valentýna Zerzánová - 7. Lucie Bohumínská, 19. Eva Křtěnová, 20. Lucie Baldreichová, 24. Kristýna Jirásková, 38. Sofie Skalíková; rozhodčí: Marek Pavlovský - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 303; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 14, Nikola Dlouhá 11 - Michaela Galušková 22; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:0;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Z poločasu jsme si udělali třetiny :-) ... Pro nás je každý takový zápas obrovskou školou, většinu našeho týmu tvoří dorostenky, které čeká vrchol sezony v sobotu a neděli na MČR dorostenek.
Dnešní zápas před neskutečnou kulisou rozhodl větší počet chyb, které ale k juniorskému florbalu patří. V pondělí se pokusíme náš výkon ještě vystupňovat a dovézt z Prahy do Olomouce vysněný pohár. Děkuji soupeři i fantastickým fanouškům, které tímto zvu na "superfinále" na Velikonoční pondělí do Prahy.
Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér):
"Jen navážu na včerejšek - splnili jsme sami sobě vše, co jsme si slíbili. A proto jsme dnes v těžkém testu obstáli na výbornou. Zápas jsme rozhodli vyzrálým a rostoucím výkonem ns útočné polovině a jsem moc rád, že jsme se nezpronevěřili  vlastní hře a ukázali její kvalitu. Teď je před námi poslední výzva a my k tomu podle toho přistoupíme. Děkujeme Olomouci za fantastickou kulisu pro finále a uvidíme se v pondělí."
60:00
59:34
Odložené vyloučení pro domácí, hosté drží míček.
59:13
Domácí v plném počtu.
57:54
Břeská promáchla před prázdnou brankou.
57:34
Břeská se dostala od mantinelu do střely, jenže přestřelila branku domácích.
57:13
Vyloučen hráč #12 Barbora Soušková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
56:37
Domácí to zkouší v 6.
56:03
Tečovaná střela hostů skončila mimo hřiště.
56:00
Timeout FBS Olomouc
55:32
Soušková prověřila Galuškovou.
54:48
Zerzánová ztratila na půlce míček a Dlouhá musela zasahovat proti přízemní střele.
53:40
Dlouhá zneškodnila střelu Jiráskové z velkého brankoviště.
52:33
Domácím se nedaří dostat se do šance a ohrozit Galuškovou.
51:30
Vaculová před brankou promáchla.
50:32
Hosté vysoko napadají domácí rozehrávku.
49:45
Domácí rozehrávají útočnou akci z vlastní poloviny.
48:22
Dlouhá lapila střelu od mantinelu.
47:00
Horčičková se dostala do střely, jenže Galušková opět dobře zasáhla.
45:22
Galušková dobrým zákrokem zneškodnila střelecký pokus Řehákové a poté i dorážku Pešavové.
44:39
Hosté drží domácí zamknuté na jejich polovině.
42:57
Galušková vychytala Čočkovou.
42:23
Řeháková střílela z otočky nad branku hostů.
41:08
Jirásková nepustila Zerzánovou do střely.
40:03
Buly třetí třetiny pro hosty, Pabiánové se nepovedlo zakončit přes domácí obranu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 1:2
40:00
39:40
DOmácí drří míček a čekají na poslední útok.
39:04
Horčičková se dostala do úniku, jenže se jí nepodařilo přesně zakončit.
38:20
Hosté drží míček na hokejkách.
37:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #39 Dominika Horáčková (3:5).
37:19
Skalíková svou střelou k tyči vyhnala Hodulíkovou z branky.
37:17
Tečovaná střela skončila vysoko nad domácí brankou.
36:56
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Nikola Dlouhá družstva FBS Olomouc
36:25
Oba týmy střídají za hry, hosté v držení míčku.
35:05
Horáčková před brankou promáchla.
32:55
Hra se přelévá ze strany na stranu za úžasné atmosféry.
31:31
Zerzánové se podařilo vytočit od mantinelu do střely, ale přestřelila.
30:29
Horčičková střílela od mantinelu nad bránu hostů.
29:25
Soušková v problémech při rozehrávce, ztratila a opět získala míček, nakonec z toho byla střela mimo branku hostů.
27:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (3:4).
27:49
Domácí rychle využili přesilovku, když Zerzánová propálila Galuškovou.
27:28
Vyloučen hráč #11 Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
27:05
Hosté se dostali z problémů na vlastní polovině a zakládají postupný útok.
25:41
Domácí prověřili Galuškovou, která v klidu chytila míček.
23:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #29 Barbora Fáčková (2:4).
23:15
Domácí si našli špatný čas na střídání za hry a volného místa na pravé straně obrany hosté využili a odskakují na rozdíl dvou branek.
21:28
Hodulíková vytáhla pěkný zákrok ze sbírky, Galušková na druhé straně také zasahovala.
20:55
Čočková dobře předskočila Baldreichovou a odebrala jí přihrávku.
20:02
Domácí tým vyhrál úvodní buly třetiny a bude se snažit srovnat stav utkání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:3
20:00
19:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (2:3).
19:24
Baldreichová dostala krásnou přihrávku před branku a zavěsila do horního růžku.
18:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (2:2).
18:13
Hodulíková dobře vyrazila tvrdou střelu Skokové, ale Křtěnová byla pohotová a dorážkou nedala domácí brankářce šanci.
17:15
Hosté na míčku za vlastní bránou se snaží vymyslet jak na obranu domácích.
16:22
Hra se přelévá ze strany na stranu.
14:48
Hpsté kombinují na vlastní polovině.
12:58
Zhébalová zkusila dorazit skákající míček před brankou hostů, ale počínala si nedovoleně, když míček zasáhla nad úrovní kolen.
12:12
Zerzánová si poradila s napadajícími hráčkami a udržela míček pod tlakem.
11:31
Horčičková zavezla míček na polovinu soupeřek, ale nepovedlo se jí vymyslet přihrávku na spoluhráčky a míček ztratila.
10:40
Hosté vytahují presink na rozehrávající Řehákovou.
09:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:1).
09:17
Vaculová přihrála Horčičkové do úniku a ta prostřelila Galuškovou.
07:55
Zerzánová dobrým napadáním získala míček na polovině soupeře, byla faulována, po vystřídání obou týmů bude pokračovat hra z rohu standardní situací domácích.
06:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #39 Dominika Horáčková (1:1).
06:52
Bohumínská se trefil přesně k tyči a srovnala tak stav utkání.
06:05
Vaculová u mantinelu na půlce sundala Jiráskovou a hosté budou rozehrávat standardní situaci.
05:15
Galušková si připisuje zákrok proti Horčičkové.
04:58
Domácí drří míček na hokejkách a střídají.
04:01
Řeháková zkusila střelu backhandem, ale její střela přes ruku neprošla na branku.
03:21
Domácí hráčky se snaží proniknout aktivní obranou hostů.
02:10
Hosté u míčku, ale Čočková dobrým obranným zákrokem zastavila postupný útok soupeře.
01:40
Domácí kombinují na polovině soupeře, ale nedaří se jim dostat se do zakončení.
00:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:0).
00:27
Domácí začali ihned od začátku, když Hlaviznová našla volnou Horčičkovou a ta vstřelila úvodní gól zápasu.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrály hráčky hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pavlovský a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Michaela Moravcová, Kristýna Jirásková, Barbora Fáčková, Lucie Baldreichová, Andrea Břeská
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Tereza Hlaviznová, Tereza Brančíková, Gabriela Vaculová, Klára Horčičková