1:1
2:3
- : -

FBC MSEM Přerov - FbK Horní Suchá 5:4
8. Lukáš Chuděj, 18. Michal Bělaška, 26. Ondřej Kowalik, 46. Lukáš Chuděj, 50. Matěj Ševčík - 38. Jiří Třinecký, 55. Vojtěch Kopia, 57. Vojtěch Kopia, 57. Vojtěch Kopia; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 5 + Ondřej Kowalik OS:5 + Filip Krajíček OS + Lukáš Kraina OS; využití: 2:1; diváků: 259; zásahy brankářů: Václav Raška 28 - Filip Plíhal 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
OSLAVY! Pro naše fanoušky, pro nás samotné jsme to dokázali. Cíl byl postoupit do dvou let, nevím, proč to kluci tak hrotili už letos. Je ve mě osobně teď obrovská pýcha na naše kluky, na náš klub. Přerov je zpět na té pravé florbalové mapě. Celou sezónu kluci makali, nikdy jsem to v týmu ještě nezažil. Dostali jsme se z jednoho bodu na startu sezóny úplně jinam, do skvělých výkonů. Obrovský progres. Jinak dnes naprosto zasloužená výhra! Kdyby ale hrála Horní Suchá v šesti celý zápas, možná by ho celý vyhrála. Soupeř ukázal své zkušenosti a děkujeme mu za pěknou sérii a dramatické závěry zápasů v Přerově. Ahoj Tadeáši.
Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí):
Souper ma velky potencial udelali spoustu prace. Nas zlomilo, ani domaci prohra, ale to ze jsme vcera nedotahli mozny velky obrat, ale celou sezonu se nas proste stesti moc nedrzi. Zapas se opet pro nas nevyvijel dobre ikdyz jsme ze startu byli vice na micku souoer byl nebezpecnejsi a stacila jedna chyba a domaci nekompromisne potrestali. Od te doby jsme po kazdem nadechu dostali zase ťafku. Ke konci jsme sli na krev a po tom co jsme to nedotahli vcera jsme verili ze bychom mohli byt dnes uspesni bohuzel nevyslo. Ted trochu oddech a vzhuru dodalsi prace. Jeste jednou gratulace souperi k postupu. Diky hračum, rozhodcim,divakum.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
59:53
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov - osobní trest.
59:53
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
59:53
Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
59:53
Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
56:20
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #17 Václav Večeřa (5:4).
56:20
Další rychlý gól přidává tým z Horní Suché.
56:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia bez asistence (5:3).
56:03
Pokus o střelu zpoza brány a dorážka přináší další bod.
55:43
Hosté v 6
54:37
54:37
Hráč Horní Suché zakončuje po přihrávce do odkryté brány a snižuje náskok domácích.
54:23
Další zákrok ze strany golmana hostů
53:05
Timeout FbK Horní Suchá
51:56
Lukáš Raška vybojoval míček, sám proběhl přes 3 hráče, střela mu však sjela z čepele.
49:42
Tentokrát zní i tyč domácí brány.
49:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (5:1).
49:16
Protiútok v prvním oslabení netrefil Ondřej Kowalik z krátké vzdálenosti, do podobné situace se však dostává Matěj Ševčík, který svou šanci proměnil v bod.
49:05
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
49:05
Vyloučení Přerova střídá vyloučení Přerova.
47:09
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
46:15
Matěj Porvol uklouzl na čepeli soupeře a odchází s dopomocí spoluhráčů z hřiště.
45:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #11 Lukáš Kaďorek (4:1).
45:04
Kličku Tobiáše Pavliše před bránou hostů končí obránce hostů, po dvou vteřinách je přesilovka využita.
45:02
Vyloučen hráč #7 Ondřej Melník družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
42:41
Golman z Horní Suché předvádí další ukázkový zákrok.
37:52
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #17 Václav Večeřa (3:1).
37:35
Tobiáš Pavliš předvedl 20 vteřinovou sérii kliček, toček a běhání kolem své brány, čímž zdržel útok hostů a následně zahájil útok domácích.
36:48
Přerovští opět v oslabení, Václav Raška však stále drží čisté konto.
36:28
Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:02
Matěj Porvol několik vteřin držel míček u mantinelu a podařilo se mu udržet hosty od dalšího útoku. Matěj Ševčík se chvilí na to vrací do hry a přichází break a od něj vyslaná střela, golman je však na svém místě.
32:58
Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za opakované přestupky.
32:58
Horní Suchá úspěšně ubránila oslabení a po faulu Ševčíka se ocitá ve hře 5 na 4.
30:46
Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
30:46
Vyloučen hráč #70 Denis Tomančák družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za opakované přestupky.
30:46
Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
30:46
Přichází dvě vyloučení pro hráče Horní Suché po několika soubojích. Pro jednoho z hráčů přichází osobní trest na dobu 10 min.
28:26
Hráč Horní Suché vykrývá přihrávku, Přerov však rychle dostává míček zpět pod kontrolu.
27:02
Střelu k tyči vykrývá golman domácích.
25:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #11 Lukáš Kaďorek (3:0).
25:29
Do breaku se dostává Lukáš Kaďorek a Ondřej Kowalik. V situaci 2 na 1 zakončuje po přihrávce Kowalik do odkryté brány.
24:14
Řinčení tyče prolíná zvuk fandících diváků po střele domácích.
23:21
Svou legendární dělovku z půlky hřiště předvádí Petr Kavka, střelu však zblokoval obránce.
21:03
Obránce hostů našel skvělý prostor v chumlu hráčů a připravil míček pro svého osamoceného spoluhráče, Václav Raška je však dnes neomylný.
18:47
Krásnou kombinaci a střelu z bezprostřední blízkosti předvedl tým domácích, Horní Suchá odpovídá protiútokem.
17:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (2:0).
17:11
Přerov hraje 5 na 4 po útoku, který hráč Horní Suché ukončil pomocí sekání. Michal Bělaška tuto přesilovku během 3 vteřin proměňuje v bod po vydařené standartní situaci.
17:08
Vyloučen hráč #21 Patrik Kaláb družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
16:40
Kombinace ze strany Přerova a následná razantní střela z první od Lukáše Rašky končí, po slušném zákroku golmana, mimo bránu.
14:32
Útoky pokračují z obou stran, střelu ze standartky si vysloužili hosté, golman i obrana jsou však pohotoví.
12:31
Přerovská obrana stále drží, sérii útoků i protiútoků však přerušil pád domácího hráče.
10:32
Tribuna opět burácí, všem divákům jako vždy děkujeme za početnou účast a skvělou atmosféru!
08:12
Na hřišti se po dlouhé době ukazuje i Lukáš Kaďorek.
07:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj bez asistence (1:0).
07:10
Vybojovaný míček na straně soupeře a nekompromisní zakončení předvedl Lukáš Chuděj a posílá Přerov do vedení.
05:29
Ukázkovou souhru předvádí Michal Bělaška a Lukáš Chuděj, ten však před bránou míjí.
04:33
Hosté se dlouho drželi na půlce domácích, ti však odpovídají pevnou obranou a slibným protiútokem.
02:59
Matěj Porvol předvádí ukázkové vyvezení míčku a i přes sevření mezi třemi hráči se mu daří míček protlačit dál na svého spoluhráče, ten však ztrácí.
02:17
Míček opakovaně vidíme na obou půlích hřiště, žádná větší šance však zatím nepřichází.
00:13
Uběhlo teprve pár vteřin zápasu a domácí se už tlačí na soupeřovu půlku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Vojtěch Kopia, Denis Tomančák
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Lukáš Raška, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Lukáš Chuděj
00:00
Úvodní buly patří Přerovu a já vás zdravím u dnešního online komentáře utkání mezi FBC MSEM Přerov a FbK Horní Suchá!