1:0
1:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Tatran Střešovice 3:4
12. Ondřej Soják, 28. Mikuláš Weinstein, 37. Mikuláš Weinstein - 11. Lukáš Procházka, 33. Adam Karel, 36. Adam Karel, 41. Adam Karel; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 79; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 7 - Tomáš Týc 8; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:3;
Komentář domácích Menšík Jan (Trenér):
Tak, jak jsme čekali, jsme dnes odehráli diametrálně jiné zápasy se soupeřem, se kterým jsme měli možnost hrát již minulé léto. K mému překvapení byl každý zápas dnes úplně jiný a i přes toto jsme dokázali zvládnout velice odlišnou hru. Jediné, co mě dnes mrzí, je výsledek. Nicmméně však ode mě patří obrovská pochvala celému týmu, se kterým jsem mohl tuto sezonu pracovat. Florbal, který jsme dnes předvedli byl skvělý, bohužel rozhodly malé detaily. V neposlední řadě patří obrovský dík také rodičům a fanouškům, kteří nás přes celou sezonu včetně dneška podporovali. Jsem na všechny neuvěřitelně hrdý. Soupeři díky za serii a přeji hodně štěstí do navazujících kol.