3:4
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Z.F.K. Petrovice 4:8
15. Vojtěch Kuneš, 57. Jaromír Täuber, 60. Matěj Šebek, 60. Jan Faitenhanzl - 34. Petr Horák, 35. Ondřej Firda, 36. Daniel Flašar, 38. Petr Horák, 44. Petr Horák, 46. Petr Kašpar, 46. Petr Kašpar, 59. Jakub Češek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 165; zásahy brankářů: Martin Bezděk 20 - Maciej Bogdański 28; po třetinách: 1:0, 0:4, 3:4;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 20:7
60:00
59:59
To je pro tuto sezónu z Plzně všechno, domácí ve třetím zápase série prohrávají a za týden se tak bude rozhodovat v Petrovicích. Děkujeme vám za pozornost a budeme se na vás těšit v příští sezóně
59:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #13 Jan Faitenhanzl, asistoval #73 Josef Tomášek (4:8).
59:21
Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:21
Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Matěj Šebek bez asistence (3:8).
59:13
Šebek získal balonek, prohodil oponenta, navedl balonek na střed a vystřelil na vzdálenější.
58:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #7 Petr Horák (2:8).
58:03
Bezděk po skvělém zákroku nedosáhl na následnou střelu Jakuba Češka a Petrovice vedou 8:2.
56:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #81 Vít Malý (2:7).
56:49
Tauber střílí druhý velbloudí gol dnešního utkání.
55:59
Zábran minul prázdnou branku.
54:51
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #71 Petr Kašpar.
54:51
Brabec baseballově odpálil balonek z brankoviště a uvidíme trestné střílení.
54:51
Kašpar se nám proměnil v Galanteho, ale nejsme ve Falunu, a tak ho zřejmě zklamal zdejší lepivý házenkářský povrch.
53:33
Do hry se dostává i Buchta.
53:10
FBC to zkouší, jak to jen jde.
50:02
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:02
Přesilovka pro domácí.
50:02
Domácí zkusí své štěstí v šesti.
48:14
Zábran už drží jen tak tak nervy na uzdě.
45:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #68 Daniel Flašar (1:7).
45:55
Petrovice proměňují i další přesilovku a vedou již 7:1.
45:30
Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
45:05
Timeout FbC Plzeň
45:05
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar bez asistence (1:6).
45:05
Komplikace pro FBC a Petrovice mají už náskok pěti branek.
45:05
Domácí si berou time a pokusí se zvrátit nepříznivý vývoj. Naděje umírá poslední, viď Pavle.
43:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #17 Jan Daubner (1:5).
43:47
Vysoký repress se ale domácím nevyplatil a dostávají pátý gol. Petrovice už drží čtyřbrankový náskok.
43:32
Domácí vysouvají pressing a vysoko napadají.
40:41
Domácí trenér Michálek zřejmě nesouhlasí s verdiktem.
39:57
Petrovice zatím oslabení kvalitně zvládají.
39:04
Vyloučen hráč #10 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
39:04
Petrovický hráč s číslem 10 si posedí a domácí si vyzkouší přesilovku.
37:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (1:4).
37:03
Horák získal balonek na mantinelu, narazil si s Firdou, pokračoval v pohybu do branky a jeho kapitán mu namazal do prázdné brány.
35:01
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #71 Petr Kašpar (1:3).
35:01
Krizová dvouminutovka Plzně. Petrovice se ujímají tříbrankového vedení.
34:26
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (1:2).
34:26
Horák pobídl crossovkou kapitána Firdu a ten do poloodkryté branky posílá krokodýly do vedení.
33:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #68 Daniel Flašar (1:1).
33:35
Petr Horák znovu jako včera ukázal svou šikovnost a ve správný čas na správném místě vyrovnal na 1:1.
33:02
Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:02
Ajajaj. Michal Brabec fauluje u mantinelu a hosté si zahrají první přesilovou hru.
31:40
Úspěšný blok Horažďovského proti jedovce vyslané z čepele hostujícího spielera.
31:37
Nebezpečná střela hostí.
27:32
Malý obehrál soupeře v obranném rohu.
25:21
Firda vyzkoušel Bezděka pěknou střelou tahem.
22:54
Standartku hostí zachytil domácí kapitán s číslem 75 a už to valí do brejku.
21:48
Šebek se dobře uvolnil do backhandu, ale poté netrefil balonek.
20:44
Fantastický zákrok Bezděka po zaváhání domácích na středu.
19:30
Půl minutka do konce třetiny, tak uvidíme, co nám hosté ještě stihnou ukázat do první sirény.
18:05
Hostující kapitán Firda uklidňuje rozehrávku.
17:55
Úspěšný blok Michala Brabce.
17:10
Faitenhanzl dobře zachytil crossovku Petrovic.
16:18
Standartka domácích v útočném pásmu, tak uvidíme, co za kulišárnu nám první lajna vymyslí.
15:27
Hostující golman perfektně zastavil střelu Brabce.
14:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #81 Vít Malý (1:0).
14:03
A máme tu první golovou radost. Kuneš proměňuje samostatný únik.
08:01
Máme tu první o brovskou chybu, po které zachránil domácí golman Bezděk.
07:35
Petrovice získaly útočné pásmo dlouhým pasem po mantinelu.
06:35
Bezděk ramenem vyráží první nebezpečnou střelu hostí.
05:32
Domácí zatím mají převahu v držení balonku.
04:34
Tomášek dobře zastavil akci hostí.
02:34
Faitenhanzl zlomil další Unihočku a běží na střídačku.
02:14
Kuneš přestřelil odkrytou branku hostí.
00:01
Úvodní buly pro domácí.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Daniel Flašar, Petr Kašpar, Dominik Chvastek, Jakub Nota, Jakub Češek
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran, Ondřej Horažďovský
00:00
Krásný nedělní podvečer dámy a pánové. V letošní sezóně se vám naposledy hlásíme z MSH Plzeň, kde se dnes v rámci 3. barážového utkání o postup do 1. ligy mužů utkají domácí FbC Plzeň a hostující Z.F.K. Petrovice. Domácí ve včerejším napínavém utkání zvítězili až po gólu v prodloužení 7:6 a pokud dnes zvítězí zajistí si postup v nejkratším možném termínu.