3:1
- : -
FBC Hranice

SK K2 Prostějov - FBC Hranice 10:4
2. Filip Zips, 6. Filip Chyba, 6. Filip Zips, 14. Lukáš Stach, 19. Lukáš Stach, 22. Filip Zips, 23. Adam Hradil, 31. Filip Chyba, 31. Filip Chyba, 35. Denis Jašurek - 7. Petr Juřica, 10. Eliška Skálová, 13. Filip Gadas, 33. Antonín Krčmař; rozhodčí: Daniel Tichý - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal ? - Martin Košťál ?; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:1;
36:00
35:59
Já se loučím od stolečku a děkuji za pozornost!
35:14
Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #8 Filip Gadas.
35:14
Jestli Vojtovi Coufalů dneska někdo nekoupí kofolu, tak už nevím kdy jindy...Coufal drží svůj tým i v trestněm střílení a korunuje svůj dnešní výkon krásným zákrokem!!
34:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #81 Denis Jašurek, asistoval #52 Jakub Lasovský (10:4).
32:16
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař, asistoval #99 Jakub Bitter (9:4).
32:08
Lukáš Stach prostě nemá rád přihrávky spoluhráčům do prázdné..
30:55
A ČEPICE OPĚT LÉTAJÍ NA PLOCHU! SVŮJ HATTRICK SLAVÍ DRUHÝ Z FILIPŮ A TO CHYBA! GRATULUJEME OD STOLEČKU!!
30:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #39 Jan Mlčoch (9:3).
30:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #24 Filip Zips (8:3).
28:45
Opora o kterou se může opřít celý tým má v občance nápis Coufal. Dnes opravdu výborný výkon!
28:11
Stachu co chceš víc, než prázdnou bránu před sebou?
25:43
Jakub Lasovský posílá raketovou ránu golfákem od modré!
24:00
24:00
23:59
2. třetina nám končí lépe pro Prostějovský dorost a za malou chvíli zahájíme tu 3.
23:47
Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:55
Coufal drží svůj tým jako pevná betonová zeď!
22:08
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #67 Adam Hradil, asistoval #69 Lukáš Krejčí (7:3).
21:13
ČEPICE NA PLOCHU!! MÁME TU HATTRICK FILIPKA ZIPSŮ
21:11
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips, asistoval #10 Lukáš Stach (6:3).
18:30
Lukáš Stach svojí tečí, ani snad neví jak, dopravil míček do branky a Prostějov navyšuje vedení!
18:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #10 Lukáš Stach, asistoval #68 Filip Chyba (5:3).
17:30
Obstřelování hranické pevnosti se započalo...Hansek hlásí k útoku!
16:38
Vyloučen hráč #8 Filip Gadas družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
14:03
Lukáš Stach umí nejen donést výborné KFC, ale také vstřelit branku!
13:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #10 Lukáš Stach, asistoval #24 Filip Zips (4:3).
12:28
Děkujeme Michalovi Tomigovi za kulturní vložku během přestávky a do 2. třetiny vstupujeme za vyrovnaného stavu po gólu Hranic
12:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 Filip Gadas, asistoval #4 Petr Juřica (3:3).
12:00
12:00
11:59
To by bylo vše k 1. třetině. V té 2. se k Vám ihned vrátíme.
11:00
Od stolečku gratulujeme Kubimu Lasovskému k 1 hodině strávené na trestné lavici...Ale už by stačilo
10:41
Vyloučen hráč #52 Jakub Lasovský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
09:35
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #84 Eliška Skálová, asistoval #14 Kamila Posoldová (3:2).
07:30
Ke stolečku právě usedl legendární Marek Vlček! Vítejte u nás.
07:00
Prostějovský Harry Potter AKA Filip Zips vyčaroval krásný gol!
06:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #16 Marek Hanus (3:1).
05:40
05:30
05:30
Jaromír Jágr skóruje!! Teda on je to vlastně Filip Chyba, který bezchybně zakončuje!
01:59
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (1:0).
01:59
A JE TO GÓL!! Domácí hvězda instagramu Filda Zipů skóruje po úniku přes celé hřiště