0:6
- : -
FbC Písek

FK Slovan J.Hradec - FbC Písek 2:12
18. Jakub Šimek, 25. Daniel Danyi - 16. Ondřej Walter, 22. Dominik Suchan, 27. Jakub Hladík, 28. Dominik Suchan, 30. Jakub Hladík, 30. Dominik Suchan, 31. Dominik Suchan, 35. Vojtěch Šanda, 37. Ondřej Šareš, 40. Jakub Hladík, 41. Jakub Hejpetr, 44. Jakub Hejpetr; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Jakub Kořínek ?; po třetinách: 0:0, 2:6, 0:6;
45:00
44:57
Vyloučen hráč #52 Jakub Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:47
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
43:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #31 Dominik Suchan (2:12).
43:08
Vyloučen hráč #52 Jakub Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:35
Branku družstva FbC Písek vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #4 Ondřej Šareš (2:11).
39:37
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #88 Tomáš Louženský (2:10).
36:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #86 Jakub Hejpetr (2:9).
34:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #22 Martin Bílek (2:8).
30:21
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #4 Ondřej Šareš (2:7).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #27 Šimon Špeta (2:6).
29:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (2:5).
27:26
26:46
24:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #52 Jakub Šimek (2:2).
21:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #87 Ondřej Walter (1:2).
17:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek bez asistence (1:1).
16:22
Vyloučen hráč #88 Tomáš Louženský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
15:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #86 Jakub Hejpetr (0:1).
15:00
15:00
03:59
Vyloučen hráč #20 Vítězslav Šádek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi.