0:4
2:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FAT PIPE Aligators Klobouky 4:5
6. Jiří Žák, 7. Michal Stráský, 46. Vincent Drápal, 58. Martin Janiczek - 17. Ondřej Lorenc, 26. Ondřej Lorenc, 29. Vojtěch Vlček, 30. Tomáš Líznar, 40. Lukáš Gregr; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 148; zásahy brankářů: Michal Prokeš 31 - Patrik Rychlý 23; po třetinách: 2:1, 0:4, 2:0;
Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér):
Dnes jsme odehráli lepší zápas než včera, ale nedokázali jsme se vyvarovat výpadku ve druhé třetině, kdy jsme soupeři zcela vyklidili hřiště svoji pasivitou, což potrestal. Na výhru potřebujeme hrát celé utkání. Děkujeme soupeři i divákům za utkání. Rozhodne poslední soutěžní víkend.
Komentář hostů Procházka Patrik (Vedoucí):
Dnes soupeř v 1. třetině o něco lepší, trpělivost a bojovnost napsala scénář zápasu jako ten včerejší a od 2. třetiny jsme byli lepší. Zápas skončil o jednu branku jen díky Prokešovi v bráně, který vytáhl neskutečné věci, divím se, že chytá stále divizi. 5 branek skončilo na jeho rukou. Závěr byl velký nervák, ale soupeř tahal za kratší konec a musí to být pro Hornety těžké, dotahovat asi 7. zápas v řadě. V sobotu jdeme ukončit dlouhou sezónu, která pro nás započala v dubnu! HOUHOU ALI!
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
58:54
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #88 Jan David Šamánek (4:5).
57:04
Šamánek krásně našel z rohu hřiště Janiczka a ten dostává Domácí do laufu.
52:01
Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
50:47
Horneti se tlačí do brány, ale zatím to nepřináší ovoce.
45:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Patrik Fabián (3:5).
45:55
Drápal se nehorázně opřel do své střely a propálil obranu hostů a snižuje gólové manko.
45:07
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
43:43
Šamánek se už radoval z gólu, ale rozehrál ze špatného místa a gól neplatí, emoce stoupají!
42:41
Domácí jsou v patové situaci, mají třígólové manko a Hosté je zatím k ničemu nepouští.
41:53
Barua posouvá zpoza brána na Drápala, ale ten jen lechce líznul balónek a jsme zpátky za bránou.
41:11
Hra je zatím hodně nahoru dolů.
40:40
Fabiánovi upadla jeho hůl a hosté pálí. Prokeš chytá.
40:01
První buly třetí části pro hosty.
40:00
40:00
Druhá třetina jednoznačně patřila hostům. Nejdříve Aligators vstoupili do hry tlakem na soupeřovi půlce a zvládli tak dát jeden gól, po kterém přidali další. Naopak Hornets  druhou třetinu nenašli správné tempo a musí tak stahovat třígólové manko. Gólmani na obou stranách dnes také předvádí výborné zákroky a dělají tak utkání útočníkům složitější.
40:00
Střely ve 2. části: 7:16
40:00
39:56
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (2:5).
39:56
Gregr posílá svůj tým do  vedení o tři góly.
39:45
Rychlý teď vychytal samostatný únik Drápala
38:45
Prokeš teď vychytal tři přímé střely od Aligators.
37:41
Šance znova na obou stranách.
37:10
Prokeš znova zasahuje!
36:17
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #89 Patrik Fabián.
36:17
Po hře na brankovišti Fabián neproměnil trestné střílení.
33:56
Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
33:56
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
33:56
Oba hráči asi neunesli nervy. Bude se hrát 4 na 4.
32:05
Prokeš teď výborným zákrokem podržel Hornets.
31:27
I když Aligators už tolik nevyvíjí tlak, tak se jim daří držet míček.
29:58
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (2:4).
29:58
Znova gól z rozehrávky, pouze z vrchu, kdy Líznar tahákem prostřelil Prokeše.
28:12
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #92 Vojtěch Vlček, asistoval #99 Adam Klimeš (2:3).
28:12
Po rozehrávce z rohu Vlček zakončil přesně ze středu.
27:36
Tlak Aligators už polevil.
25:55
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #40 Pavel Zbořil (2:2).
25:55
Zbořil přenesl na druhou a Lorenc zakončil střelou nad nohu Prokeše.
25:20
Aligátoři zřejmě zvolili taktiku napadání do této třetiny.
24:40
Až teď mají Horneti míček pod kontrolou.
20:00
První třetina za námi a stav je zatím 2:1 pro domácí. Šance byly na obou stranách, v první půli měli Hornets navrch a byli za to odměneni dvěma góly, ale od druhé poloviny Aligators začali být více aktivní a v přečíslení dokázali dát jeden gól.
17:21
Aligators se snaží blokovat střely Hornets hokejkami, ale na hranici faulu.
16:12
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #87 Lukáš Gregr (2:1).
16:12
Po střele od půlky stačila Lorencovi pouze dorážka do brány a snižuje tak na 2:1.
14:49
Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
14:08
Šance na obou stranách po rychlých výhozech.
12:59
Rychlý si připisuje další zákrok po střele Baruse z půlky.
12:03
Z akce na jedné straně se vždy stává akce na drruhé straně.
11:13
Aligators se dostává do dobrých akcí, ale obrana Hornets nadále blokuje každý pokus o střelu.
10:21
Rozehrávka od mantinelu pro domácí skončila střelou ale pouze do gólamna hostí.
09:20
Obrana Horets obětavě blokuje pokusy o střely.
09:00
Aligators zatím pouze vyhazují a snaží se hrát na brejky.
08:30
Hornets přidávají další střely na bránu Rychlého.
06:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Michal Stráský, asistoval #91 Ondřej Krejčí (2:0).
06:01
Po střele Krejčího, Stráský dorazil míček do brány hostí.
05:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (1:0).
05:41
Po krosu Obertana, Krejčí pouze dorážel do prazdné z kraje brankoviště.
05:01
Hornets dlouho na míčku.
04:20
Hornets se snaží kombinovat ze zadu, ale Aligators svou obranou nedávají domácím moc šancí.
03:20
Hra se přelévá rychle z jedné strany na druhou.
02:50
Růžička mířil ze středu tahanou sřelou nad rameno gólmana, ale Rychlý výborně zasáhl.
01:20
Hornets také ohrozili bránu Rychlého střelou Fabiána od mantinelu.
00:40
Hosté jako první ohrozili domácí bránu střelou od půlky, ale Prokeš s přehledem chytá.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Tomáš Hos, Lukáš Gregr, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Robin Růžička, Jiří Žák, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Adam Obertan
00:00
Zdravíme všechny čtenáře dnešního online přenosu 3. kola play - down národní ligy, ve kterém proti sobě nastoupí domácí Hornets Brno a hostující FAT PIPE Aligators Klobouky.