0:4
0:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady D - Tatran Střešovice C 1:9
5. Petr Syruček - 1. Martin Barták, 3. Vojtěch Lánský, 5. Marek Benda, 16. Vítek Pištěk, 19. Pavel Brautferger, 23. Vojtěch Lánský, 23. Vladimír Uher, 28. Martin Barták, 28. Vít Hrbáček; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Filip Bollardt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Matoušek ? - Ondřej Paluska ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:2;
36:00
31:39
Vyloučen hráč #47 Vojtěch Lánský družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
29:46
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání.
27:59
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #10 Christopher Nojovič (1:9).
27:32
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #13 Marek Benda (1:8).
24:00
24:00
22:29
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #6 Vladimír Uher, asistoval #99 Šimon Hádek (1:7).
22:08
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #47 Vojtěch Lánský, asistoval #10 Christopher Nojovič (1:6).
21:54
Vyloučen hráč #7 Jiří Příhoda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání.
18:59
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #13 Marek Benda (1:5).
15:43
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #47 Vojtěch Lánský (1:4).
12:00
12:00
04:56
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #10 Christopher Nojovič (1:3).
04:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček, asistoval #46 Lukáš Frydrych (1:2).
03:19
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Kučera družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:35
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #47 Vojtěch Lánský, asistoval #77 Jakub Matyáš (0:2).
00:08
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #98 Pavel Brautferger (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radoslav Hašlík a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice C:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady D: brankář: Filip Matoušek; hráči v poli: Daniel Stránský, Gustav Ondrejčík, Vojtěch Máca, Chi Hieu Nguyen, Petr Syruček