2:1
- : -
FKMP Praha

FKMP Praha - Tatran Střešovice C 3:4pn
9. Jiří Bábek, 31. Jan Bašta, 33. Jan Bašta - 4. Pavel Brautferger, 12. Christopher Nojovič, 34. Vítek Pištěk, N Vítek Pištěk; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #25 Vítek Pištěk a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #90 Ondřej Kotal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #13 Marek Benda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #12 Jan Klozar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #85 Marek Michálek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #7 Martin Rejmiš , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
33:15
Vyloučen hráč #87 Jan Bašta družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
33:15
Vyloučen hráč #6 Boris Šálek družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
33:02
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #85 Marek Michálek (3:3).
32:20
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #87 Jan Bašta, asistoval #20 Vít Karlíček (3:2).
30:37
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #87 Jan Bašta, asistoval #90 Ondřej Kotal (2:2).
24:00
24:00
12:00
12:00
11:58
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #10 Christopher Nojovič, asistoval #85 Marek Michálek (1:2).
11:58
Vyloučen hráč #10 Christopher Nojovič družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za nesportovní chování.
11:45
Vyloučen hráč #6 Vladimír Uher družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za hrubost.
11:45
Vyloučen hráč #10 Miroslav Veselík družstva FKMP Praha na 2 minuty za zdržování hry.
11:28
Vyloučen hráč #20 Vít Karlíček družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
08:44
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #11 Jiří Bábek, asistoval #12 Jan Klozar (1:1).
03:13
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #10 Christopher Nojovič (0:1).