1:1
0:0
1:0

ACEMA Sparta Praha UNYP - Tatran Střešovice 3:2p
10. Vojtěch Andrášek, 28. Josef Sedláček, 48. Jakub Šváb - 7. Kryštof Pitoňák, 26. Matěj Čelakovský; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 8 - Adam Draslar 15; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0, 1:0;
Komentář domácích Borovský Jakub (Asistent trenéra):
Skvělé vítězství a zasloužený postup do finále. Přijeli jsme sem ale s jasným cílem a poslední krok nás ještě čeká. Děkujeme soupeři, rozhodčím a také našim skvělým fanouškům, kteří nám tu vytvořili téměř domácí atmosféru.
Komentář hostů Michálek Marek (Vedoucí):
Gratulujeme Spartě k postupu do finále. Prohra nas samozřejmě mrzí, ale podali jsme rozhodně lepší výkon než včera. Teď musíme tým připravit na zápas o třetí místo, jelikož chceme končit rozhodně sezónu výhrou.
55:00
Střely v prodloužení: 1:1
47:03
47:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #7 Adam Kos (3:2).
45:00
45:00
Střely ve 3. části: 3:2
45:00
44:13
Vyloučen hráč #26 Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:2
30:00
27:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #72 Jakub Šváb (2:2).
25:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (1:2).
23:51
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:5
15:00
09:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek bez asistence (1:1).
06:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Kryštof Pitoňák, asistoval #14 Kryštof Klement (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Michal Antonín Malhocký, Matěj Čelakovský, Adam Karel, Šimon Vavroušek, Vít Soukup
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vítek Šimáček; hráči v poli: Jakub Šváb, Adam Kos, Robin Havlina, Marek Pleskač, Matyáš Bláha