1:2
0:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6
11. Adam Křepinský, 17. Lukáš Mühlfait - 4. Nikolas Vizváry, 14. David Slončík, 15. Jan Bura, 24. Lukáš Fukala, 29. Filip Novotný, 41. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Ivan Dolejš 21 - Ondřej Glogar 7; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Kučera Patrik (Vedoucí):
Klukům děkujeme za neskutečný zápas! Hráli fantasticky a jsme na ně hrdí! Bohužel, hrát celý zápas proti soupeři, který díky XY měl velikou výhodu. Děkujeme skvělým fanouškům!
Komentář hostů Komačka Václav (Trenér):
"Dnes musím chlapcov pochváliť, počas celého zápasu sme mali hru prakticky pod kontrolou. Tešíme sa na finále."
45:00
Střely ve 3. části: 2:6
45:00
40:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:11
30:00
28:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Filip Novotný, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:5).
26:47
Vyloučen hráč #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
23:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #8 David Slončík (2:4).
16:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #8 Adam Bureš (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:10
15:00
14:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #8 David Slončík (1:3).
13:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (1:2).
10:21
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #10 Jakub Milichovský (1:1).
03:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry bez asistence (0:1).
02:44
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Filip Novotný, Jan Bura, Jan Drozd, Lukáš Fukala, David Slončík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský