0:1
0:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbŠ Bohemians 1:5
11. Barbora Beránková - 3. Markéta Seidlerová, 5. Anežka Smočková, 23. Tereza Spoustová, 30. Nela Kočvarová, 36. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Nela Machalová 12 - Tereza Kučerová 9; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:2;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér):
Po celý zápas jsme se museli vyrovnávat s rychlou a důraznou hrou Bohemky. Přežili jsme několik šancí soupeřek, ale vsítit víc než jeden gól se nám nepovedlo. Soupeř postoupil zaslouženě, naše holky ale odehrály daší zápas, který jim pomůže v další kariéře. MČR jsme v předchozíh letech zakončili na 7.místě, proto věřím, že odpolední duel zvládneme a ukončíme náročnou sezónu vítězstvím.
36:00
Střely ve 3. části: 3:7
36:00
35:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #61 Lucie Čermáková (1:5).
35:01
Vyloučen hráč #94 Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
34:24
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
29:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #37 Kristýna Říhová (1:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:4
24:00
22:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová bez asistence (1:3).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:6
12:00
10:44
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #50 Veronika Fišerová (1:2).
06:05
Bohemka jede!
04:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Anežka Smočková, asistoval #8 Johana Hacklová (0:2).
02:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #10 Marie Čápová (0:1).