1:0
1:1
1:0

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2p
21. Josef Sedláček, 35. Jakub Mühlfait, 52. Jakub Mühlfait - 10. Matěj Šmerda, 39. Samuel Alter; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Michal Norek 14 - Ondřej Glogar 19; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Trenér):
Rád bych v první řadě poděkoval soupeři, rozhodčím a pořadatelům za skvělý finalový zápas. Neuvěřitelná jízda tohohle mančaftu zakončená TITULEM!!!!! Velké díky patří všem hráčům a celému realizačnímu, který tu byl s námi nebo podporoval z Prahy, velké díky všem borcům, kteří s námi trénovali, hráli a tuhle jízdu jeli s náma, ale v Ostravě s námi nejsou, velké díky famozním rodičům za obrovskou podporu a skvělu fanouškovskou kulisu, díky patří všem trénérům a lidem, kteří se téhle partičce věnují už od malinka, celé Spartě za podporu, díky všem, na které jsem zapomněl. Tohle je pouze první zastávka, tenhle tým jede dál pro další tituly!!!!! První titul pro Spartu jede domů a já jsem strašně rád, že se nám to povedlo. Díky moc! MISTŘIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!