2:0
0:0
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 5:4pn
29. Štěpán Matěcha, 33. Emil Hejduk, 43. Lukáš Švitorka, 44. Jaroslav Šmída, N Lukáš Švitorka - 18. Mikuláš Kulík, 21. Mikuláš Kulík, 21. Ondřej Kalach, 31. Patrick Lenke; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Petr Suchomel 37 - Milan Stránský 29; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:0, 0:0;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Je hotovo, je konec. Bylo to dlouhé, bylo to náročné, stálo nás to hrozně moc sil a nervů, ale nakonec jsme to zvládli. Teď už můžeme slavit, odpočívat a v klidu se připravit na další sezónu v Národní lize! Děkuji fanouškům za fantastickou podporu a soupeři za pěknou a vyrovnanou sérii.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Strašně hořkej kalich jsme si vypili. Bohužel až do dna. Soupeři gratuluji, porval se o to o pid líp. Já jsem moc pyšnej na náš mladý tým, za to co letos odmakal. Až někdo bude kritizovat že jsme měli tamhle a tuhle, tak ať si svoje kecy v kleci strčí někam, ví prd čím jsme si prošli a co máme za sebou. Děkuji všem divákům, našim na dálku, je nám líto že jsme to pro ně nepřivezli.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #65 Lukáš Švitorka a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #71 Erik Štěrba a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #17 Štěpán Matěcha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #27 Ondřej Kalach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #21 Jaroslav Šmída a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #73 Mikuláš Kulík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #97 Šimon Janoušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #11 Ondřej Kopp a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #3 Filip Dědek , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 5:4
70:00
69:59
Čeká nás nájezdová loterie! Týmy teď mají čas na poradu vybrat, které exekutory pošlou do tohoto důležitého momentu utkání.
69:35
Teď také důležitý zákrok Suchomela.
69:22
Šmída ve slibné příležitosti trefuje Stránského.
69:10
Hejduk vysoce přestřeluje.
69:01
Minuta do konce a domácí drží Kadaň v zámku!
68:33
Matěcha se vytáčel do střely, ale trefuje pouze stehno jednoho z blokujících obránců.
68:27
Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
68:23
Holub promáchl ve velké příležitosti.
67:44
Útok Kadaně zastavuje odpískaný útočný faul.
67:29
Únik Holuba zastavuje rozhodčí svým hvizdem.
66:19
Znovu to byl Švitorka, kdo se ocitl zcela sám před Stránským, ale špatným zpracováním se zřekl šance.
65:45
Šmída se vytočil do dobré pozice, ale neměl dostatek času na střelu.
65:34
Havlín teď doslova padl do rány Michálka.
65:00
Švitorka tváří v tvář Stránskému neuspěl.
64:46
Hraje se opravdu o všechno a hra tomu taky odpovídá.
64:10
Holub teď zahrozil, ale z voleje mířil mimo.
63:36
Nádherná kombinace domácích, které chybělo pouze zakončení a tím kdo se může proklínat je teď Švitorka, který ve 100% příležitosti promáchl.
62:55
Domácí se osvobozují ze sevření po útočném faulu jednoho z hráčů Kadaně.
62:30
Pardubský se pokusil o takové dalekonosné nahození, ale i to dělá domácím problémy.
61:47
Turnov situaci přestál a kombinuje na útočné polovině.
61:22
Nebezpečná standartní situace na hraně brankoviště Suchomela!
60:35
Š. Janoušek vybídl Matěcha před brankou, ten promáchl.
60:15
Po útočném faulu se míček přesouvá na hole Turnova.
60:06
První útok budou zakládat hráči Kadaně.
60:00
60:00
Bude následovat desetiminutové prodloužení.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:42
Matěcha mohl rozhodnout! Střela mu však vůbec nesedla a tak nás zřejmě čeká prodloužení.
59:01
Poslední minuta.
58:45
Šmídovi teď při úniku chyběla patřičná rychlost.
58:01
Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty.
57:50
J. Janoušek mířil těsně nad.
57:32
Š. Janoušek mohl být opět hrdinou Turnova, ale střelou z voleje trefuje Stránského.
57:00
Hra se přelévá nahoru dolů, Švitorka se teď motal skoro minutu za brankou Stránského.
56:03
Kadaň má čas na rozehrávku.
55:35
Turnovští nechali na středu zcela volného Kulíka, ten svou střelou z krátkého výběhu mířil těsně vedle.
54:57
Kadaň přestála oslabení a máme zaděláno na pořádné drama, které se může přenést až do samotného prodloužení.
54:52
Dalekonosnou střelu J. Janouška vyrazil Stránský pouze před sebe, při dorážce pak fauloval Dědek.
54:18
Přetlaky v brankovišti Stránského, kdy ani Švitorka a následně ani Dědek nedokázali zakončit přesně.
54:00
Kadaň vyhazuje.
53:44
Dědek se pokusil o střelu ze skoro až nulového úhlu, ale mířil mimo.
52:57
Vyloučen hráč #27 Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
52:57
Velká příležitost pro domácí, kdy po až moc důrazném souboji je vyloučen Kalach.
52:44
Matěcha dostal dvakrát možnost ke střele z osy, ale ani jednou nebyl úspěšný.
52:25
Další nájezd pro Turnov!
52:25
Tak nakonec nikoli, rozhodčí po vzájemné poradě odvolávají nařízené trestné střílení.
51:36
Kadaň získává standartní situaci v rohu za brankou Suchomela a za jisté bude šetřit čas.
50:17
Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:17
Kolitsch v dnešním zápase zaznamenává ten z méně populárních hattricků a to na trestné lavici, kam usedá po zásahu do Janouškova obličeje.
49:41
Hejduk si vybojoval na brankovišti míček a po rychlém přehození na forehand zamířil těsně nad branku Stránského.
48:55
Bohužel, Dědek se pokusil o jeho klasickou stahovačku, ale míček mu sjel z čepele.
48:54
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #3 Filip Dědek.
48:54
Nájezd pro domácí!
48:54
Na středu si míček staví Dědek.
47:51
Na druhé straně o sobě dává vědět fantastickým zákrokem Suchomel proti Šebkově pokusu z bezprostřední blízkosti.
47:11
Šmída ve velké příležitosti nevyzrál na Stránského, který doslova zalehl míček.
47:04
Šnábl skvělým zákrokem obranným zákrokem zamezil přihrávce Maršíka na nabíhajícího si Šmídu.
45:18
Domácí střídačka teď slaví po každém úspěšném bloku. K nim se také přidávají skvělí fanoušci, kteří vytvářejí naprosto fantastickou kulisu.
44:00
Š. Janoušek je napomínám za zákrok v rohu hřiště.
43:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #66 Jiří Ptáčník (4:4).
43:05
Domácí jsou ve varu a diváci v hale bouří! A mají k tomu pádný důvod, Šmída se nám postaral o vyrovnání a utkání má tak nový náboj.
42:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #22 Emil Hejduk (3:4).
42:18
Švitorka si odskočil na osu a po přihrávce Hejduka prostřeluje Stránského.
42:10
Přízemní střela Matěchy končí ve výstroji Stránského.
41:28
Kulík sportovně přenechává balonek domácím.
40:57
Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
40:57
Kolitsch nestačil Šmídovi a pomohl si výrazným seknutím.
40:34
Suchomel sbírá dalekonosné nahození Lenkeho.
40:01
Vše je připraveno, poslední dvacetiminutovka základní hrací doby právě odstartovala.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:9
40:00
39:32
Matěcha vystihl rozehrávku obránců Kadaně. Měl možnost přihrát na Š. Janouška, ale akci vzal na sebe a pokusil se o střelu, do které mu vložil hůl včasně se vracející obránce.
39:01
Za tlaku domácích probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:31
Další pokus Š. Janouška blokuje Žemlička.
37:12
Š. Janoušek svou střelou z výběhu trefuje jen botu stínícího Šebka.
35:36
Kolitsch se vrací na hřiště a Kadaň se zároveň osvobozuje a má možnost srovnat pětici hráčů na hřišti.
35:08
Kadaň opět vyhazuje a její hráči tak mají šanci vystřídat.
34:25
Švitorka mířil zblízka jen do masky Stránského.
34:10
Kadaň vyhodila, ale domácí pětice si už opět staví svou obvyklou formaci.
34:03
Dlouho koloval míček po ose Janoušek - Matěcha - Švitorka, až se prvně jmenovaný odhodlal ke střele, ta skončila mimo branku za mantinelem.
33:36
Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:36
Početní výhodu a možnost snížit na rozdíl jediného gólu bude mít teď přesilovková formace domácích.
32:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:4).
32:03
Ukázka naprosto chladné hlavy v podání Šmídy, který si počkal na Hejduka, předal mu míček do výhodnější pozice a kapitán domácích vymetá pavučinky v levém růžku Stránského branky,
30:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:4).
30:42
Tečovaná střela končí za zády bezmocného Suchomela.
30:25
Vyloučen hráč #98 Lukáš Hlavnička družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
30:25
Osobně si nejsem jistý za co přesně je trestána lavička domácích, ale možná za zásah někoho z hráčů na ní do hry. Trest odsedí Hlavnička.
28:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (1:3).
28:55
Tak jsme se přeci jen dočkali. Matěcha krásně umístěnou ranou 20 nad led na zadní tyč od mantinelu snižuje na stav 1:3 z pohledu domácích.
28:30
A další zmatky v obraně domácích.
27:57
Opět míček poskakoval před Suchomelem, dorážet se snažil Michálek, ale Suchomel si za pomoci obránců poradil.
27:18
Hejduk střelou z výběhu míří o metr vedle.
26:47
Tato přesilová hra byla o poznání povedenější ze strany Kadaně, která měla hned několik vážných střel.
25:30
BŘEVNO zazvonilo za zády Suchomela.
24:47
Vyloučen hráč #66 Jiří Ptáčník družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
24:47
Turnov v plné síle vydržel pouhé čtyři vteřiny než Ptáčník nevybírávým zákrokem srazil k zemi jednoho z hráčů Kadaně.
24:33
J. Janoušek odpaluje jak při baseballu, to už se však Havlín chystá na svůj návrat na hřiště.
23:43
Minuta přesilové hry za námi a Turnov posílá na hřiště druhou obranou čtveřici, ta první svůj úděl splnila na jedničku s hvězdičkou.
23:12
Švitorka vyváží a zdržuje čas za brankou Stránského jak nejlépe umí.
22:43
Vyloučen hráč #16 Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
22:43
Takto to ovšem nepůjde...
22:34
Turnov se bude muset oklepat, zapomenout na tento úvod do třetiny a začít hrát svou hru.
20:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #71 Erik Štěrba (0:3).
20:27
Velké problémy na straně domácích, kteří absolutně nezachytili nástup Kadaně. Ta do druhé třetiny vlétla jako uragán a po přihrávce Štěrby zvyšuje již na rozdíl tří branek Kalach.
20:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (0:2).
20:13
Co dodat... Naprosto zbytečná a školácká chyba při střídání, které využívá tandem v podání Pardubského s Kulíkem.
20:00
20:00
Máme za sebou úvodních 20 minut, během kterých jsme sledovali velmi rychlý a hlavně rozlítaný florbal na obě strany. S náskokem jednoho a také jediného gólu odchází do šaten šťastnější tým Kadaně, když po nešťastném odrazu jednoho z obránců Turnova se před Suchomelem ocitl osamocený Kulík a poslal tak svůj tým v 18. minutě do vedení.
20:00
Střely v 1. části: 7:16
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta této divoké třetiny.
18:30
Výtečný Suchomel! Osamocený Štěrba měl ještě čas pro umístění své střely, ale ani z následné dorážky nepřekoval fantastického Suchomela.
17:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (0:1).
17:57
Po sérii odrazů se míček odrazil až k osamocenému Kulíkovi a ten prostřeluje zaskočeného Suchomela. Nutno říci, že gólem už to smrdělo delší dobu.
17:24
Kopp se pokusil vybídnout průnikovou přihrávkou Jaschkeho, ale ten nezpracoval.
15:50
Dorážka Žemličky a skvěle se přesouvající Suchomel!
15:45
Žemlička úplně sám před Suchomelem neuspěl! Následně se míček dostal pod Suchomela a možná se odrazil i od tyče.
14:03
Holub se teď dostal ke dvěma nebezpečným střelám, napoprvé trefuje masku Scuhomela a napodruhé vytlouká blok.
12:17
Míček teď dvakrát proletěl malým brankovištěm Stránského, ale ani jednou neskončil za brankovou čarou.
10:45
Kadaň využila, že Turnov napadá ve více hráčích a šikovně dostala míček na střed hřiště, kde se ho ujal Pardubský, udělal pár kroků a vypustil jedovatou střelu, kterou zkrotil Suchomel.
10:00
Nacházíme se v půlce třetiny a zatím stále bez branek.
09:16
Maršík při napadání vybojoval míček a vracel ho před branku na osamoceného Hejduka, ten ve slibné pozici přestřeluje.
08:03
Utkání se hraje ve vysokém tempu, kterému pomáhají i skvěle skandující fanoušci z obou táborů.
07:33
Šebek z nadějné standartní situace trefuje blok v podání Havlína.
06:44
Zprvu se zdálo že mantinel zamezil přihrávce od Nezdary na Hlavničku, když se od něj odrazil na střed hřiště, ovšem tam se nacházel Pohl, který mířil těsně nad.
06:10
Švitorka mířil do masky Stránského.
05:30
J. Janoušek vyvážel podél mantinelu až prohodil na zcela volného bratra Šimona, kterému míček odskočil do méně výhodné pozice a obránci Kadaně se stačili vrátit.
04:30
Kadaň dnes zatím hrozí z rychlý breaků a nutno podotknout, že nebýt výborně se vracejících obránců, tak už Kadaň vede.
03:45
Na druhé straně se Hejduk pokusil vytočit a překvapit Stránského. Mířil však mimo.
03:02
Obrovská šance na straně Kadaně! Kulík se po krásné přihrávce ocitl sám před prázdnou brankou a sám si nejsem jist zda to byl nakonec výtečný zákrok Suchomela nebo zaklekávajícího Havlína.
02:42
A Turnov je se svým pressem úspěšný a získává míček.
02:30
Hlavnička dělá problémy obrancům Kadaně při rozehrávce.
01:10
Ani rozehrávka hostů není nejpřesnější, zřejmě pracuje nervozita na obou stranách, přeci jen jde o vše.
00:28
Stránký sbírá nahození Matěchy a rozehrává na jednoho z obránců.
00:11
Dědek si po vyhraném buly zavařil špatně odehraným balónkem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Michal Kolitsch, Erik Štěrba, Martin Žemlička, Ondřej Kalach, David Budák
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Jan Havlín, Filip Dědek, Jakub Janoušek, Šimon Janoušek, Štěpán Matěcha
00:00
Krásný sobotní podvečer dámy a pánové. Je mi ctí Vás přivítat u sledování online přenosu ze zápasu 4. kola baráže o Národní ligu. V této sérii je soupeřem domácího Turnova prozatím divizní tým FBC DDM Kati Kadaň. Jejich cílem je však probojovat se do vyšší Národní ligy na úkor Turnova. Turnov si pro tuto přechodnou sezónu, kdy se mu zcela omladil kádr, vytyčil odlišný cíl a to udržet pro následující sezónu Národní ligu a zatím je k tomu blíže, když v sérii vede 2:1 na zápasy.
00:00
Utkání, ve kterém Turnov může rozhodnout sérii a udržet Národní ligu a naopak Kadaň, která si může vynutit rozhodující pátý zápas, začíná již za necelých 30 minut.