2:1
0:3
- : -

AIK Steel Kladno - FBC Kutná Hora B 5:4pn
10. Jaroslav Chalupný, 15. Ondřej Blažek, 26. David Schneider, 28. David Schneider, N Jaroslav Chalupný - 28. Jakub Němec, 35. Matěj Němec, 37. Jaroslav Bochníček, 38. Jaroslav Bochníček; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Matěj Zmátlo ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #25 Daniel Hadaš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #10 Jan Danda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #16 Jaroslav Chalupný a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #19 Jaroslav Bochníček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #15 David Schneider a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:59
Timeout FBC Kutná Hora B
37:50
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #22 Tomáš Hanuš (4:4).
36:23
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #68 Petr Baťa (4:3).
34:10
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #24 Matěj Němec, asistoval #11 Martin Šmíd (4:2).
30:00
30:00
27:35
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider bez asistence (4:1).
27:14
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #21 Jakub Němec, asistoval #24 Matěj Němec (3:1).
25:27
22:11
Vyloučen hráč #9 Michal Miler družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
15:00
14:20
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #22 Ondřej Blažek, asistoval #39 Michal Hájek (2:0).
09:33
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #42 Michal Kárník (1:0).