3:2
3:4
- : -

FBC Slavia Praha C - FBC DYNAMIS B 7:8pn
5. Ondřej Otáhal, 14. Miroslav Matoušek, 21. Petr Bína, 22. Petr Bína, 31. Michal Obertan, 36. Michal Obertan, 36. Cyril Polák - 11. Tomáš Pospíchal, 14. Michael Harmach, 24. Tomáš Pospíchal, 31. Tomáš Pospíchal, 32. Tomáš Pospíchal, 32. Michael Harmach, 34. Tomáš Pospíchal, N Tomáš Charvát; rozhodčí: Jakub Dragoun - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Jüngling ? - Antonín Buršík ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:4;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #3 Jakub Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #14 Tomáš Charvát a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #77 Petr Bína a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #73 Zdeněk Paleček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #33 Ondřej Otáhal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #66 Karel Trnobranský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #8 Michal Obertan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #13 Tomáš Pospíchal a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:52
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #15 Cyril Polák, asistoval #75 Matěj Vrablík (7:7).
35:22
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #8 Michal Obertan, asistoval #3 Jakub Dušek (6:7).
33:45
Timeout FBC Slavia Praha C
33:45
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #13 Tomáš Pospíchal, asistoval #73 Zdeněk Paleček (5:7).
31:37
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #4 Michael Harmach, asistoval #14 Tomáš Charvát (5:6).
31:03
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #13 Tomáš Pospíchal, asistoval #4 Michael Harmach (5:5).
30:35
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #8 Michal Obertan, asistoval #30 Jan Zahradník (5:4).
30:34
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #13 Tomáš Pospíchal, asistoval #33 David Wurst (4:4).
29:23
Vyloučen hráč #2 Pavel Šesták družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za sekání.
27:35
Vyloučen hráč #33 David Wurst družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:41
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #13 Tomáš Pospíchal, asistoval #10 Martin Bezchleba (4:3).
21:55
Vyloučen hráč #12 Miroslav Matoušek družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:00
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #77 Petr Bína, asistoval #3 Jakub Dušek (4:2).
20:03
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #77 Petr Bína, asistoval #75 Matěj Vrablík (3:2).
13:30
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #12 Miroslav Matoušek, asistoval #8 Michal Obertan (2:2).
13:04
12:00
12:00
10:37
04:34
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #75 Matěj Vrablík (1:0).