2:2
2:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Tatran Střešovice 4:3
1. Matěj Boček, 7. Adam Staněk, 15. Petr Špaček, 25. Filip Kočí - 10. Jakub Čelakovský, 12. Jonáš Tuma, 15. Matúš Fiam; rozhodčí: Šimon Kořínek - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Duban ? - Jonáš Pokorný ?; po třetinách: 2:2, 2:1;
26:00
25:42
Timeout Tatran Střešovice
25:42
Vyloučen hráč #10 Daniel Bruntz družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
24:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #24 Daniel Havelka (4:3).
23:08
Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za hrubost.
16:26
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #64 Jonáš Tuma.
16:07
Vyloučen hráč #23 Jan Matouš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #84 Matúš Fiam bez asistence (3:3).
14:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #78 Adam Staněk (3:2).
13:00
13:00
11:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #8 Ondřej Švadlenka (2:2).
09:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #53 Jakub Čelakovský, asistoval #59 Šimon Padevět (2:1).
06:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #71 Jiří Miler (2:0).
00:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #57 Matěj Boček, asistoval #10 Daniel Bruntz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jakub Duban; hráči v poli: Jiří Miler, Martin Hlušička, Petr Špaček, Adam Staněk, Jan Michalec