0:3
0:2
- : -

BLACK ANGELS A - ACEMA Sparta Praha BLUE 0:5
1. Adam Roháč, 10. Kosťantyn Šlosar, 13. Jan Krejča, 21. David Rozhon, 26. Daniel Večl; rozhodčí: Šimon Kořínek - Filip Leibl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kreibich ? - Josef Krejča ?; po třetinách: 0:3, 0:2;
25:39
Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
25:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #56 Jan Krejča (0:5).
20:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #56 Jan Krejča (0:4).
18:08
Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
12:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:3).
10:40
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha BLUE neproměnil #61 Kosťantyn Šlosar.
09:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #4 Šimon Diviš (0:2).
00:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #56 Jan Krejča (0:1).