1:3
- : -
Las Plantas

Las Plantas - ACEMA Sparta Praha B U23 5:7
11. Vladimír Smetana, 12. Jiří Ullmann, 16. Šimon Jandl, 22. Šimon Jandl, 43. Jiří Ullmann - 3. Adam Kocián, 11. Dalibor Borovička, 11. Jan Kos, 20. Michael Řehák, 33. Michael Řehák, 34. Matěj Kozdera, 35. Matěj Kozdera; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Dan Tržil 5:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Příkopa ? - Filip Čermák ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:3;
45:00
43:19
Vyloučen hráč #12 Dan Tržil družstva Las Plantas na 5 minut za hrubost.
43:19
Vyloučen hráč #77 Michal Taufmann družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání.
42:16
Timeout Las Plantas
42:14
Branku družstva Las Plantas vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #15 Jan Steinic (5:7).
34:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #21 Matěj Kozdera, asistoval #6 Dalibor Borovička (4:7).
33:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #21 Matěj Kozdera, asistoval #86 Matěj Eisenkolb (4:6).
32:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #74 Adam Kocián (4:5).
30:00
30:00
21:22
Branku družstva Las Plantas vstřelil #23 Šimon Jandl, asistoval #2 Michal Čeřovský (4:4).
19:19
18:36
Vyloučen hráč #8 Vladimír Smetana družstva Las Plantas na 2 minuty za bránění ve hře.
15:40
Branku družstva Las Plantas vstřelil #23 Šimon Jandl, asistoval #22 Jiří Ullmann (3:3).
15:00
15:00
14:59
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B U23 neproměnil #91 David Šarman.
14:40
Vyloučen hráč #6 Dalibor Borovička družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
11:11
Branku družstva Las Plantas vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #12 Dan Tržil (2:3).
10:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #74 Adam Kocián (1:3).
10:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #6 Dalibor Borovička, asistoval #91 David Šarman (1:2).
10:20
Branku družstva Las Plantas vstřelil #8 Vladimír Smetana, asistoval #27 Martin Šrot (1:1).
02:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #26 Jan Kos (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B U23:
00:00
Line-up domácích Las Plantas: brankář: Jan Příkopa; hráči v poli: Jakub Zoubek, Jiří Ullmann, Šimon Jandl, Radek Fabián, Dan Tržil