1:2
0:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - OLYMP FLORBAL Poseidon 1:3
9. Michal Bauer - 8. Vítězslav Šmid, 9. Martin Středa, 18. Martin Středa; rozhodčí: Filip Beran - Matouš Eret; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Míka ? - Ondřej Andreas Ondryáš ?, Kryštof Pešek ?; po třetinách: 1:2, 0:1;
24:00
20:20
Vyloučen hráč #95 Mikuláš Mucha družstva OLYMP FLORBAL Poseidon na 2 minuty za sekání.
17:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #98 Martin Středa, asistoval #65 Filip Šplíchal (1:3).
13:39
Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Kryštof Pešek družstva OLYMP FLORBAL Poseidon
12:00
12:00
08:57
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer bez asistence (1:2).
08:50
07:54
Vlastní branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid (0:1).