0:0
1:1
- : -

Florbalová akademie MB B "KPY" - Wizards SO Praha 10 1:4
41. Anna Srbková - 5. Adéla Valentová, 12. Lucie Smutná, 15. Sára Vašková, 42. Lenka Čiháková; rozhodčí: Andrej Lipan - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marcela Probstová ? - Klára Voříšková ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:1;
44:56
od pořadatelského stolu se s vámi loučí pan předseda komunikačního výboru, Jakub Koutecký
44:00
hrajem bolka....jedem...jinak od soudruhů ve škodovce nevysujete nový káry
43:47
domácí tým prohrává a u pořadatelského stolu je větší nuda než v kroušku slepých, co se snaží číst knihu
42:26
nejhorší zápas,co sem kdy videl
41:13
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #41 Lenka Čiháková, asistoval #8 Dana Ujková (1:4).
40:43
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #27 Anna Srbková, asistoval #34 Kristýna Sobotková (1:3).
14:53
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #9 Sára Vašková bez asistence (0:3).
11:13
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #2 Lucie Smutná, asistoval #12 Jana Fořtová (0:2).
05:03
Vyloučen hráč #16 Barbora Polívková družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:37
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #15 Adéla Valentová, asistoval #8 Dana Ujková (0:1).
04:33
Vyloučen hráč #3 Anna Boháčová družstva Florbalová akademie MB B "KPY" na 2 minuty za hra rukou.