4:4
1:3
- : -

OLYMP FLORBAL B - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 10:9pn
1. Jan Dvořák, 5. Pavel Piech, 9. David Jurášek, 12. Pavel Piech, 18. Jiří Beck, 19. Jakub Krise, 22. David Jurášek, 22. Jakub Krise, 31. Jan Dvořák, N Jan Dvořák - 4. Šimon Baumruk, 7. Jan Přívratský, 20. Jan Přívratský, 23. Tomáš Pauček, 27. Petr Lávička, 28. Petr Lávička, 34. Petr Lávička, 37. Dan Ježil, 40. Šimon Baumruk; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Macháček ? - Pavel Zeman ?; po třetinách: 4:2, 4:4, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #40 Jan Dvořák a vstřelil rozhodující gól (10:9).

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #29 Petr Vobecký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #48 Tomáš Slavík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #31 Tomáš Pauček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #37 David Jurášek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #4 Petr Lávička , ale gól nevstřelil.
41:12
Vyloučen hráč #13 Jaromír Mendl družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za opakované přestupky.
39:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #8 Dan Ježil (9:9).
36:54
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #8 Dan Ježil, asistoval #4 Petr Lávička (9:8).
33:05
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #29 Petr Vobecký (9:7).
30:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #40 Jan Dvořák, asistoval #73 Jiří Beck (9:6).
30:00
30:00
27:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #23 Jan Přívratský (8:6).
26:28
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #31 Tomáš Pauček (8:5).
25:23
Trestné střílení družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci neproměnil #11 Marek Máčala.
22:27
Vyloučen hráč #11 Marek Máčala družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
22:02
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #4 Petr Lávička (8:4).
21:44
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #22 Jakub Krise, asistoval #91 Jan Šik (8:3).
21:31
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #37 David Jurášek bez asistence (7:3).
19:51
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #23 Jan Přívratský, asistoval #11 Marek Máčala (6:3).
18:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #22 Jakub Krise, asistoval #73 Jiří Beck (6:2).
17:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #22 Jakub Krise (5:2).
16:00
Vyloučen hráč #4 Petr Lávička družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
16:00
Vyloučen hráč #4 Petr Lávička družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
14:06
Vyloučen hráč #40 Jan Dvořák družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nesportovní chování.
11:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech, asistoval #13 Jaromír Mendl (4:2).
08:09
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #21 Jan Havel (3:2).
08:09
Vyloučen hráč #8 Dan Ježil družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
06:38
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #23 Jan Přívratský, asistoval #48 David Halamíček (2:2).
04:59
03:47
00:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #40 Jan Dvořák, asistoval #22 Jakub Krise (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Pavel Zeman; hráči v poli: Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk