3:3
- : -
FbC Plzeň

Z.F.K. Petrovice - FbC Plzeň 5:9
7. Petr Horák, 31. Richard Klimek, 43. Marcel Lázók, 45. Ondřej Firda, 60. Dominik Chvastek - 12. Tomáš Němeček, 16. Matěj Vošta, 20. Ondřej Horažďovský, 21. Vojtěch Kuneš, 34. Josef Tomášek, 37. Michael Brabec, 41. Vojtěch Kuneš, 51. Matěj Vošta, 59. Josef Tomášek; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2 + Petr Kašpar OS:3; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Petr Maláč 15 - Martin Bezděk 13; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:3;
Komentář domácích:
Komentář hostů:
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:59
Tak je dobojováno. Plzeň byla v posledním utkání úspěšnější a postupuje od 1. ligy.
59:29
Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
59:24
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #68 Daniel Flašar (5:9).
59:24
Tak alespoň ještě korekce skóre.
58:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (4:9).
58:50
Tomáškovi se to již teď povedlo.
58:05
Kuneš neúspěšný v trefování prázdné branky.
57:27
Klimek po souboji na zemi, hra přerušena.
56:28
Domácí tlačí, ale bez většího střeleckého úspěchu, jakože ani netrefují zařízení.
56:28
Bezděk si přál vytřít brankoviště.
55:33
Vošta se hlásil o výhoz Bezděka s tím, že jen uklidí míček do prázdné branky a on už tam byl mezitím Maláč.
54:52
Horké chvilky na domácí polovině, kde míček držel Kuneš, ale než se Maláč vrátil do branky, tak nesithl vystřelit přesně nebo mimo blok.
54:18
Timeout Z.F.K. Petrovice
54:18
Domácí berou oddechový čas a zkusí ještě něco s výsledkem udělat.
54:18
A domácí to zkouší v 6.
53:41
Domácí hrají v plném počtu.
51:40
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice - osobní trest.
51:40
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
51:40
Kašparova tvrdá střela skončila s tečí od gólmana mimo. Kašpar pak reklamoval faul před touto situací a byl vlyoučen.
50:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #13 Jan Faitenhanzl (4:8).
50:55
Hostům se podařilo dostat do přečíslení 3 na 1 a poradili si se situací a zvyšují opět svůj náskok.
49:45
Buly po likvidaci míčku v domácím rohu.
49:21
48:34
Střelu Taubera Maláč vyráží.
47:20
Vyloučen hráč #10 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
47:20
Vyloučení i na straně domácích, kteří byl idost nespokojení, protože podobné fauly na druhé strraně zůstaly bez vlyoučení.
47:06
Horák v tutovce, ale míček měl o půl kroku dozadu.
46:50
Skvělý zákrok Maláče proti střele Němečka.
46:14
Nepříjemný tečovaný balon nakonec skončil v rukách Maláče.
45:35
Kašparova střela po zemi se jen odrazila od kolene Bezděka.
44:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (4:7).
44:41
Takový nepřesilovkový gól - hosté drželi míček v rohu domácích. Domácí pak míček získali a Horák se vydal sprintem dopředu, kde pak našel nabíhajícího Firdu a ten přesně zkaončil do rožku branky.
44:13
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:13
A přesilovka pro domácí, i když po té první težko říct, jestli je to výhoda nebo ne...
43:43
Nota proběhl celé hřiště a zkusil to jen tak napálit backhendem po zemi, Bezděk měl s jeho střleou problémy, ale chytá.
42:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #10 Marcel Lázók, asistoval #5 Ondřej Firda (3:7).
42:54
Lázók snižuje po přihrávce od Firdy. Na těch dvou je zkrátka poznat, že spolu hrají od svých začátků a ví kde ten druhý bude.
41:20
Brabec proti Maláčovi neúspěšný.
40:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #30 Michael Brabec (2:7).
40:11
Tak se nám opakuje začátek druhé třetiny.
40:00
40:00
Tak poslední dějství za chvilku vypukne, ale na nějaký obrat to ze strany domácích v průběhu druhé třetiny moc nevypadalo.
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
39:59
V samém závěru pomohla Bezděkovi tyčka proti dorážce Chvastka.
36:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #39 Václav Zábran (2:6).
36:50
Němeček střílející od poloviny prostřelil vše v cestě a zvyšuje.
34:33
A teď si poradil s Kunešem, který se dostal do úniku po naprostém nedorozumění domácích při rozehrávce volného úderu na polovině.
34:22
Maláč pohotově vykopl přihrávku přes brankoviště na volného hráče hostů.
33:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:5).
33:18
Zase se štěstím se míček zakutálel až do branky.
32:41
Domácí viditelně ožili. Kašpar teď po pasu od Flašara trefuje tyčku.
32:05
Pohotové rozehrání volného úderu z hole Horáka, ale Firda pak musel zpracovat místo střely z první a už se mu střela nepodařila a šla mimo.
31:45
Klimek to teď myslel dobře, ale provedení nebylo 100% a brnak usvou střleou minul
30:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Richard Klimek, asistoval #5 Ondřej Firda (2:4).
30:55
Tak teď už obdobná situace vyšla a Klimek snižuje.
30:12
FLašar dával na Chvastka na brankoviště, ale ten už byl moc blízko a trefil jen Bezděka.
27:33
Přesilovka vlemi nepovedená ze strany domácích.
27:25
Hosté hrají v plném počtu.
26:25
Hostům se podařil odostat na polovinu domácích a Horažďovský zahrozil střelou, kterou Maláč tak tak zneškodnil.
25:24
Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
25:24
Němeček dost nevybíravě zstavil Češka a posedí si na trestné.
23:34
Ale konečně trochu povedený úsek hry od domácích.
23:33
Lázók si naběhl z obrany na střelu, která však Bezděkovi nečinila větší problémy.
22:46
Zábran se obětavě vrhl proti střele Horáka a vyrazil ji mimo.
22:09
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #46 Tomáš Hořecký.
22:09
Kašpar nahodil dalece na Češka, které pak v náběhu na střelu fauloval hráč hostů a uvidíme nájezd.
22:09
Hořecký své nájezdové štěstíčkou vyčerpal včera a dneska mu to na Bezděka nevyšlo, i když zase tak marný pokus to nebyl.
20:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #81 Vít Malý (1:4).
20:18
Kunše ponechán sám, nikým nehlídán před Maláčem dostal dlouhý míček od Malého a pak měl čas si Meláče povodit a zasunout míček do brány.
19:57
Na samém konci třetiny ještě Tomášek střílel vedle.
19:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #39 Václav Zábran (1:3).
19:08
A další gól z hole hostů.
18:54
Malý se dostal do útoku a trefuje z úhlu tyčku.
16:56
Flašar si poradil s Horažďovským ne brankovišti a pinkl míček do rohu.
15:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #70 Tomáš Němeček (1:2).
15:49
Hosté otáčejí po povedené akci, kde si předchozí střelec a asistent proměnili role.
15:39
Flašarovu střelu zastavil v rozletu Zábran.
14:50
Tomášek střílel mimo.
12:32
V souboji o odražený balonek před Bezděkem využil svou váhovou převahu Malý a Flašara odstavil.
11:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #62 Matěj Vošta (1:1).
11:04
Tak jsem to zakřikl :D Srovnává Němeček střelou po zemi, která nebyla nijak prudká, ale Maláč ji přes les nohou neviděl.
10:45
Na míčku jsou jendoznačně více hosté, měli i více šancí, ale gólově se zaítm neprosadili.
09:54
Tak Nota teď nabídl Tomáškovi tutovku, kterou od gólu dělilo jen několik centimetrů a od břevna se odrazila mimo hřiště.
09:38
Další nahrávku na nabíhajícího Kuneše trochu se štěstím přerušil Daubner.
08:13
Lázók zachytil daleký nához na Kuneše, který číhal před Maláčem.
06:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #87 Richard Klimek (1:0).
06:28
Lázók vyslal Klimka po mantinelu. Ten pak zkoušel najít Firdu, který však byl pokrytý a přihrávku přerušil bránící hráč Plzně, ale odražený míček se dostla k nabíhajícímu Horákovi a ten Bezděka prostřelil.
05:47
Taüber vzal v situaci 3 na 2 střelu na sebe, ale přes bránícího hráče neměl šanci uspět.
05:33
Češek získal míček na středu poloviny a pak byl faulován Malým.
04:18
Teď se k míčku zase dostlai domácí, ale opět Kašpar nepovedenou přihrávkou odevzdal hostům.
03:00
Flašar sice zachytil přihrávku na brnakovišti, ale záhy míček zahodil špantou nahrávku a jsou tak u něj hosté.
02:18
Hosté zatím vyslali tři střely, ale všechny šly mimo.
01:13
Na míčku dosud prakticky jen hosté.
00:04
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Vít Malý, Václav Zábran, Ondřej Horažďovský, Michael Brabec, Vojtěch Kuneš
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Daniel Flašar, Dominik Chvastek, Jakub Nota, Jakub Češek, Petr Kašpar