0:2
2:1
- : -

1. FbK Tábor - FK Slovan J.Hradec 4:5pn
2. Natálie Máchalová, 9. Natálie Máchalová, 43. Natálie Máchalová, 45. Barbora Smolíková - 11. Michaela Blovská, 18. Aneta Chvojková, 19. Aneta Slipková, 36. Kateřina Kupková, N Lucie Kaiseršotová; rozhodčí: Jan Korábek - Tomáš Prokopius; vyloučení: 2 + Sabina Zadražilová OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Boháčová ? - Barbora Smolíková ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #2 Michaela Schovancová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #6 Michaela Hořejší , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #15 Kateřina Kupková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #88 Lenka Štegerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #7 Lucie Kaiseršotová a vstřelil rozhodující gól (4:5).
45:00
Zahájena trestná střílení.
44:50
Timeout FK Slovan J.Hradec
44:50
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #18 Barbora Smolíková (4:4).
42:42
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 Natálie Máchalová z trestného střílení (3:4).
35:01
Timeout 1. FbK Tábor
35:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #15 Kateřina Kupková bez asistence (2:4).
30:00
30:00
20:10
Vyloučen hráč #2 Sabina Zadražilová družstva 1. FbK Tábor - osobní trest.
18:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #13 Aneta Slipková, asistoval #2 Michaela Schovancová (2:3).
18:10
Vyloučen hráč #36 Kateřina Mejdrechová družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
17:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #11 Aneta Chvojková, asistoval #15 Kateřina Kupková (2:2).
15:00
15:00
14:46
Vyloučen hráč #11 Aneta Chvojková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
10:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #3 Michaela Blovská, asistoval #15 Kateřina Kupková (2:1).
08:42
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 Natálie Máchalová, asistoval #5 Kateřina Hálová (2:0).
05:11
Vyloučen hráč #8 Natálie Máchalová družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou.
01:13
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 Natálie Máchalová, asistoval #6 Michaela Hořejší (1:0).