5:5
- : -
Polsko WU19

Slovensko WU19 - Polsko WU19 9:6
1. Veronika Dúbravská, 5. Denisa Papierniková, 17. Laura Chúpeková, 30. Laura Chúpeková, 46. Lenka Červená, 49. Laura Chúpeková, 51. Lenka Červená, 53. Nikol Drábeková, 54. Denisa Papierniková - 4. Malwina Stefańska, 44. Malwina Stefańska, 48. Katarzyna Słonina, 53. Maja Helman, 54. Maja Helman, 59. Martyna Grądzka; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 121; zásahy brankářů: Adriana Michalisková 35, Nikola Plevková 16 - Hanna Sieroń 11, Zuzanna Abramczyk 37; po třetinách: 3:1, 1:0, 5:5;
60:00
Střely ve 3. části: 20:20
60:00
59:50
Střela z poloviny hřiště letěla příliš vysoko na to aby mohla ohrozit slovenskou branku.
59:30
Polky si zahrají přesilovou hru. Zkouší to bez gólmanky takže hru 6 na 4.
59:29
Vyloučen hráč #94 Veronika Tvrdá družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za sekání.
58:50
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #24 Martyna Grądzka, asistoval #89 Aleksandra Hinz (9:6).
58:15
Slovenský tým si bere oddechový čas. Zřejmě si chtějí ke konci utkání ještě něco vyzkoušet.
57:00
Poslední 3 minuty dnešního utkání a polky jsou stále v šanci. Trest bude každou chvíli končit.
56:00
Veliké štěstí na polské straně. Míček skákal kousek od brankové čáry ale jedna z polských obránkyň ho našla a vyrazila včas.
55:37
Pro polské hráčky nepříjemná situace. Pár minut před koncem zápasu teď budou muset hrát pouze ve čtyřech.
55:36
Vyloučen hráč #19 Julia Pieniążek družstva Polsko WU19 na 2 minuty za sekání.
55:00
Posledních 5 minut dnešního utkání. Polské hráčky by musely opravdu zabrat.
54:40
Na slovenské straně je to tyčka která zachraňuje domácí hráčky.
53:43
A další gól. Tentokrát se o něj postarala slovenská útočící hráčka. Smůla pro polskou gólmanku. Nechybělo moc protože si míček ze vzduchu srazila pouze do branky.
53:42
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #4 Denisa Papierniková bez asistence (9:5).
53:08
A máme tu gólovou smršť. Ani nestíhám všechny popsat. Poslední gól však padl naprosto přesnou prudkou střelou skoro z poloviny hřiště.
53:07
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #9 Maja Helman, asistoval #21 Nikola Kotelnicka (8:5).
52:51
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #9 Maja Helman, asistoval #27 Katarzyna Słonina (8:4).
52:30
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #21 Nikol Drábeková bez asistence (8:3).
52:06
Slovenská gólmanka teď měla obrovské štěstí. Polské hráčce se střela úplně nepovedla a trefila gólmanku do masky.
51:48
Polské hráčky nám opět předvedou svou početní výhodu. A to dokonec ve hře 5 na 3.
51:47
Vyloučen hráč #6 Laura Chúpeková družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za hra rukou.
51:31
Vyloučen hráč #13 Daniela Hrabovská družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za sekání.
50:57
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #16 Lenka Červená, asistoval #24 Linda Pudišová (7:3).
49:40
Dlouhá nahrávka poslké hráčky byla až příliš prudká a její psoluhráčka na ní nedosáhla.
49:09
Blíží se nám polovina poslední třetiny a z pohledu diváků jde zatím o nejlepší třetinu tohoto utkání.
48:29
Slovenky ale nenechaly nic náhodě a pro jistotu střílejí další branku.
48:28
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #16 Lenka Červená (6:3).
48:00
Polkám přeci jen přesilová hra vyšla a jsou opět blíže k vyrovnání.
47:42
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #27 Katarzyna Słonina, asistoval #9 Maja Helman (5:3).
47:22
Slovenská gólmanka teď skvělým zákrokem podržela svůj tým když skočila přes celé malé brankoviště a v letu vyrazila míček.
47:00
Polky nám předvedou svou první přesilvoou hru tohoto utkání.
46:49
Vyloučen hráč #22 Eliška Hosťáková družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za hrubost.
45:19
Slovenky ale opět navyšují svůj náskok.Krásná rychlá akce. Naznačení střely na vzdálenější tyč. Slovenská útočnice si počkala na pohyb polské gólmanky a poslala střelu k bližší tyčce.
45:18
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #16 Lenka Červená, asistoval #6 Laura Chúpeková (5:2).
45:00
Posledních 15 minut tohoto utkání a náskok slovenek není tak velký a ještě k tomu se v této třetině snížil.
43:48
Polky se přeci jen dočkaly a skóre je pro ně zase o kousek hezčí. První střelu si slovenská gólmanka pokryla bez problémů ale následně odražený míček a dorážku Stefańské už pokrýt nedokázala.
43:47
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #10 Malwina Stefańska, asistoval #9 Maja Helman (4:2).
43:20
Slovenky jsou na míčku. Snaží se něco vymyslet ale nikam se neženou.
42:25
Příliš dlouhá nahrávka polské hráčky končí na flórbalce slovenské obránkyně.
41:36
Špatná domluva slovenských hráček a míček tak putuje až na polskou stranu kde si ho polky přebraly.
41:11
Opdískáno držení. Polky rozehrávají na své polovině v rohu a ihned se dostávají do útoku.
40:46
Slovenky ale rozehrávají v rohu po levé ruce polské gólmanky.
40:05
I na slovesnké straně došlo ke změně v brankovišti. Polky se okamžitě ujímají míčku tak uvidíme jak dlouho bude trvat prověření čerstvě nasazené gólmanky.
39:30
Naběhnutí slovenské hráčky končí nahrávkou spoluhráčce která prověřila polskou gólmanku. Ta byla však v pozoru a střelu chytá.
38:24
Slovenky se ale zuby nehty drží na útočné polovině. Nechtějí nechat hostující hráčky vstřelit ten snižovací gól.
37:00
Nepovedená rozehrávka z rohu a slovenká útočnice se dostala k míčku a naběhla si před polskou gólmanku. Ta si střelu pokryla.
36:24
Polky toto oslabení vydržely a nyní se můžou vrhnout na útok a zkusit vstřelit přibližovací branku.
35:30
Slovenky zatím moc střel nepředvedly ale pořád kombinují a sanží se najít skulinku v polské obraně.
34:30
Slovenky nám předvedou svou početní výhodu. Polská hráčka šla na trestnou lavici po té co sekla nabíhající slovenskou hráčku.
34:26
Vyloučen hráč #27 Katarzyna Słonina družstva Polsko WU19 na 2 minuty za sekání.
33:24
Polky na to teď jdou trochu opatrněji.
31:50
Polská gólmanka si teď připsala dva velmi důležité zákroky. Po druhém sice vypadala trochu zmateně z toho kam se míček odrazil ale to už jí spoluhráčky podržely.
31:30
Polkám se zdá uteklo štěstíčko. Né a né pořádně zakončit.
30:30
Polská gólmanka si teď připsala velice důležitý zákrok.
29:54
Ale jsou to slovenky které střílejí další branku. Poodkskují tak na tříbrankový náskok.
29:53
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #4 Denisa Papierniková (4:1).
29:30
Teď polské útočnici opět chyběl krůček k tomu aby překonala slovenskou gólmanku.
28:32
Polská hráčka teď minula úplně odkrytou branku.
27:53
Polky opět kombinují ale k zakončení jim chyběl klidnější míček.
27:15
Ale teď zcela samotná slovenská hráčka stála před polskou gólmankou. Ale střelu zvedla až příliš a tak je polská gólmanka bez práce.
27:00
Polky se do toho orpavdu opřely. Snaží se získat zápas na svou stranu.
26:15
Nebezpečná kombinace při rozehrávce a nechybělo moc a slovenská gólmanka by měla velký problém. Naštěstí pro ní míček končí mimo hrací plochu.
26:14
Polky budou rozehrávat u mantinalu na útočné polovině.
25:05
Polská útočnice teď šla sama na gólmanku ovšem v patách jí byly dvě slovenské hráčky. Slovenská gólmanka si ale rychle povyjela a snížila tak úhel a míček zastavila.
24:24
Tentkrát akce z polské strany ale střela končí těsně nad brankou.
23:45
Tvrdá střela od mantinelu kterou si ale polská gólmanka pohlídala a ikdyž míček viděla na psolední chvíli tak střelu srazila mimo hřiště.
23:00
Opět je to akční flórbal z obou stran. Je vidět že polky jdou do zápasu o trochu akčněji protože potřebují vyrovnat. Slovneky jsou trochu opatrnější ale rozhodně to neznamená že se bojí zaútočit.
21:00
Druhá třetina začíná aktivněji pro polský tým.
20:05
Druhá třetina začala a na polské straně vidíme změnu v brance.
19:35
Další tvrdá střela skoro z poloviny hřiště. Polská gólmanka však ve střehu. Ikdyž jí míček trochu hůře sklouzl a nechybělo moc a odrazil by se do branky.
19:10
Tvrdá střela slovenské útočnice končí blokem polské hráčky.
18:16
Nahrávka z rohu až před slovenskou gólmanku. Polské útočnici však míček na čepeli poskočil. Ve vzduchu ho sice trefila ale střela šla příliš vysoko.
18:00
Zašlápnutý míček. Buly ve středu hřiště.
17:45
Času v této třetině i v celém zápase je stále dost času na to aby polky vyrovnaly.
17:30
Polky se ale pořád tlačí před slovenskou branku.
16:11
Slovenky opět poodskakují protihráčkám. Krásná dorážka si našla cestu pod nohou gólmanky která zrovna chtěla míček zakrýt nohou.
16:10
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #24 Linda Pudišová (3:1).
15:39
Individuální akce polské obránkyně mířila na bližší tyč do šibenice. Pohotová slovenská gólmanka se nenechala zaskočit a míček vyrazila. Krásná akce i práce gólmanky.
15:14
Další rozehrávka u polské branky končí střelou tak metr nad brankou.
15:05
Slovenský tým bude rozehrávat v rohu po levé ruce polské gólmanky.
14:10
Další akce polské útočnice kolem které se ale seběhly dvě slovenské hráčky a nenechaly jí zakončit.
13:33
Polky ale dobře kombinují a nemuselo by to trvat dlouho a možná se dočkáme vyrovnání.
13:00
Hru opravdu sledujeme každou chvíli na jiné polovině hřiště. Pro diváky to musí být velmi atraktivní utkání.
11:45
Dobře přečtená polská rozehrávka a slovenská útočnice nebyla dalko od vstřelení branky. Rozhodla se však že nahraje své spoluhráčce a ta pouze promáchla před polskou brankářkou.
11:10
Špatná rozehrávka slovenské obránkyně které využila jedna z polských útočnic končí v blokující hráčce slovenského týmu.
10:30
Ale teď si rozehrávka po pravé ruce polské brankářky našla cestu až před polskou branku a jen díky dobře nastavené čepeli jedné z polských obránkyň tato akce nekončí gólem.
09:30
Polky teď měly nebezpečnou střelu která projela kolem branky. Bohužel pro ně zde ale neměly žádnou hráčku která by dorážela.
09:00
Zatím je vidět velice zajímavý flórbal z obou stran. Žádné dlouhé přemýšlení prostě rychlé akce a střela z každého úhlu.
08:00
Slovenky na míčku zakládají útok který ovšem končí dost brzy.
07:20
Polky opět kombinují a snaží se prolomit obranu domácích hráček.
06:45
Nebezpečná rozehrávka před polskou brankou těsně minula branku.
06:15
Netrvalo to příliš dlouho a míček už opět jezdí mezi Polkami.
06:00
Slovenky jsou opět u míčku.
05:20
Rychlý útok polek končí v rukou slovenké gólmanky.
04:25
Krásná kombinace slovenských útočnic. Už už to vypadalo že se střela nepovede ale Papierniková poté míček zkrotila a krásnou střelou do šibenice zařizuje náskok svého týmu.
04:24
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #4 Denisa Papierniková, asistoval #16 Lenka Červená (2:1).
03:16
A je vyrovnáno. Polky se nenchali zastrašit a dotahují své soupeřky. První střelu si sice slovenská gólmanka pohlídala ale dorážku která šla na miliemtr přesně mezi nohu a bližší tyč už si pohlídat nestihla.
03:15
02:36
Daleko se však nedostaly a slovenky si vklidu berou míček a střídají.
02:15
Poslké hráčky se však ujímají míčku a snaží se založit útok.
01:51
Zatím to vypadá na větší tlak slovenských hráček.
00:35
Špatné polské vyhození které využívá slovenská hráčka který po půl minutě otevrá skóre tohoto zápasu krásnou tvrdou střelou těsně nad nohu polské gólmanky.
00:34
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #44 Veronika Dúbravská, asistoval #6 Laura Chúpeková (1:0).
00:09
První střela ale přichází z polské strany po přečtení slovenské rozehrávky. Střela ovšem míří vysoko.
00:05
Je rozehráno a míčku se ujímají slovenské hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Polsko WU19: brankář: Hanna Sieroń; hráči v poli: Maria Szymańska, Marianna Antkowiak, Agata Poręba, Daria Krason, Katarzyna Słonina
00:00
Line-up domácích Slovensko WU19: brankář: Adriana Michalisková; hráči v poli: Veronika Dúbravská, Lenka Červená, Denisa Papierniková, Laura Chúpeková, Linda Pudišová
00:00
Čeká nás druhý zápas dnešního dne zde ve sportovní hale Klimeška. V tomto utkání se nám představí Slovenky jako domácí tým a tým Polek jako hostující tým. Pro Slovenky je to první zápas tohoto turnaje tak uvidíme jak si s tímto zápasem poradí.