8:1
4:1
- : -

Švýcarsko U19 - Slovensko U19 16:3
4. Linus Arnold, 14. Mattia Schmied, 15. David Hermle, 17. David Hermle, 22. Janis Reusser, 24. Jascha Haldemann, 24. Till Eser, 31. Maurus Christen, 33. Till Eser, 37. Florin Fehr, 37. Vinz Burren, 40. Ján Šuška, 49. Janis Reusser, 50. Elia Seiler, 54. Till Eser, 55. Vinz Burren - 6. Marko Šima, 23. Mário Ozimý, 60. Timotej Bielik; rozhodčí: Kaspars Kristapsons - Maris Kumerdanks; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Mathias Juon 31 - Ondrej Martanovič 29, Rastislav Do 12; po třetinách: 4:1, 8:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. části: 16:16
60:00
59:59
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil #13 Timotej Bielik, asistoval #88 Mário Ozimý (16:3).
59:59
Vyloučen hráč #4 Ramon Zenger družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za hrubost.
59:00
Slovenský tým hraje přesilovou hru a poprvé na turnaji můžeme vidět trest 2 + 2 minuty za hrubost.
58:01
57:30
Je vidět že slováci se nevzdávají a snaží se vstřelit ještě další branku. Zatím je to skvělá hra od obou celků.
56:58
Rozehrávka v rohu po pravici švýcarksého gólmana.
56:00
Švýcaři neustále zaměstnávají slovenského gólmana který však odvádí velice dobrou práci.
55:00
Posledních 5 minut dnešního utkání. O vítězi je nejspíše rozhodnuto. Dokáže však slovenský celek snížit náskok protihráče nebo naopak švýcarský tým ještě poodskočí.
54:34
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #26 Vinz Burren, asistoval #2 Noah Kern (16:2).
54:25
Nyní však slovenský gólman zabránil jasnému gólu krásným skokem od tyčky k tyčce.
53:20
Smolný gól pro slovenského gólmana. Nepříjemná střela mezi ruku a nohu kterou dokázal pouze zpomalit se tak či tak dokutálela za brankovou čáru.
53:19
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #24 Till Eser, asistoval #25 Maurus Christen (15:2).
53:00
Slovenský brankář je opět velmi zaneprázdněný a švýcarští útočníci mu nenechají chvilku volnou.
52:00
Hra je ze strany slovenského týmu opět trochu zataženější. Švýcaři se nicméně nikam nehrnou.
50:45
Timeout Slovensko U19
50:15
Několik pokusů o střelu ale každá se po švýcarské čepeli jen svezla a daleko nedoletěla.
49:58
Švýcaři jsou opět při chuti a opět jdou do zápasu jako v předchozích třetinách.
49:16
Rychle využitá přesilová hra ze švýcarské strany.
49:15
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #16 Elia Seiler, asistoval #19 David Hermle (14:2).
48:54
První přesilová hra dnešního utkáni. Svou hru v početní převaze nám představí švýcarský tým.
48:53
Vyloučen hráč #38 Matúš Gburík družstva Slovensko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
48:07
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #27 Janis Reusser, asistoval #24 Till Eser (13:2).
47:30
Švýcaři se po delší době dostali k nějaké akci ale nic z toho nakonec nebylo.
46:41
Slovenská nahrávka ve středu hřiště byla tečována jedním ze švýcarských útočníků a slováci tak rozehrávají u mantinelu.
45:30
Slovenskému týmu teď opravdu vyhází vše lépe než v předchozích dvou třetinách. Jediné co je stále trochu problém je dostat míček za švýcarského gólmana.
44:50
A dlaší pokus který tentokrát blokuje jeden ze švýcarských obránců.
44:20
Juon opět podržel svůj tým a míček zastavil kousek od brankvoé čáry. Slováci se do této třetiny opravdu pustili
44:00
Slováci se asnží i více napadat. V předchozích třetinách působili spíše zataženěji.
42:50
Slováci teď v akci tři na jednoho která končí tvrdou střelou v předbrankovém prostoru. Gólman Juon ale výborně podržel svůj tým a střelu vyrazil.
42:03
Slováci jsou zatím mírně opatrnější a snaží se správně kombinovat. Švýcaři se proto vytahují a snaží se zabránit rozehrávkám.
40:05
Na slovenské straně se nám na poslední třetinu představí Do Rastislav.
39:33
Slovenský obránce teď chtěl zabránit nahrávce ale míček mu čepel trefil tak nešťastně že ho srazil vlastnímu gólmanovi za záda.
39:32
Vlastní branku družstva Slovensko U19 vstřelil #21 Ján Šuška (12:2).
39:00
Poslední minuta této třetiny. Slováci se drží zuby nehty.
37:46
Slovákům teď míčky spíše odskakují než aby docházelo k přesným a prudkým nahrávkám jako ze švýcarské strany.
36:34
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #26 Vinz Burren, asistoval #16 Elia Seiler (11:2).
36:11
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #21 Florin Fehr, asistoval #25 Maurus Christen (10:2).
35:49
Nešťastný odraz skončil na švýcarské flórbalce. Švýcarskému útočníkovi se ale nepodařilo správně zakončit.
35:37
Rozehrávka po levé ruve slovenského gólamana. Prudká nahrávka a přesná střela. Slovenský gólman skoro ani nestihl zareagovat.
34:36
Švýcaři ale zatím působí opravdu důsledně. Slováci se snaží dostat před švýcarského gólmana který ale zatím svůj tým drží.
32:50
Opět rychlá akce ze strany švýcarských hráčů. Slovenský gólman si proti střele vyjel ale vše se semlelo tak rychle že to byl spíše pokus než chtěný zákrok.
32:49
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #24 Till Eser, asistoval #21 Florin Fehr (9:2).
32:35
Slováci se ale vůbec nevzdávají a neustále zkouší vstřelit přibližovací branku.
30:17
Další gól švýcarů. Slováci jsou trochu nedůslední na obsazování hráčů a švýcarští hráči tak dost často střílí do poloodkryté branky. Slovenský brankář by se musel roztrhnout aby tuto střelu chytil.
30:16
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #25 Maurus Christen, asistoval #21 Florin Fehr (8:2).
28:43
Švýcaři teď kombinují před vlastní střídačkou a snaží se najít místo mezi slováky.
27:15
Slovenský gólman teď cyhtá míček i se švýcarskou florbalkou.
27:00
Slovenský gólman je osekáván snad ze všech stran.
25:30
Slováci jsou teď trochu zataženi u svého gólmana. Zdá se že nechtějí zbytečně riskovat.
23:53
Trochu smolný zákrok pro slovenského brankáře. Míček mu proletěl mezi nohama a dokázal ho pouze zbrzdit. Míček se i tak dokutálel za brankovou čáru a švýcarský tým tak opět navyšuje svůj náskok.
23:52
23:23
Individuální akce přes celé hřiště končí dalším gólem ze švácarké flórbalky.
23:22
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #23 Jascha Haldemann, asistoval #20 Pascal Schmuki (6:2).
23:00
Slováci se do toho těď opřeli a nenechají švýcarským hráčům volnou chvilku.
22:16
Nádhernou střelou z otočky a na vzdálenější tyč se slovenský tým drží ve hře a přibližuje se možnému vyrovnání tohoto utkání.
22:15
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil #88 Mário Ozimý, asistoval #47 Adam Záhorský (5:2).
21:11
Švýcaři se ale nenechali zaskočit a v druhé třetině jsou to oni kdo střílí branku.
21:10
20:45
Slováci se ujímají míčku a sanží se vymyslet jak hned z kraje třetiny navýšit své skóre.
20:05
Netrvá to dlouho a po střele švýcarského útočníka zvoní tyč.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:8
20:00
19:00
Poslední minuta tohoto utkání a Slovensko si připisuje střelu na branku po nepovedené rozehrávce švýcarského obránce.
18:13
Poslední dvě minuty této třetiny. Švýcaři vytahují útočníky dopředu kde se slovácí snaží najít vhodnou kombinaci.
16:18
A další gól švýcarského celku. Vypadá to že domácí se opravdu chytili a mají chuť po včerejší prohře s Českem toto utkání o to více vyhrát.
16:17
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #19 David Hermle, asistoval #20 Pascal Schmuki (4:1).
14:16
Trvalo to přesně půl minuty a švýcarský tým poodskakuje o další branku. Že by našli místečko ve slovenské obraně?

14:15
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #19 David Hermle, asistoval #3 Jamie Britt (3:1).
13:45
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #22 Mattia Schmied, asistoval #4 Ramon Zenger (2:1).
13:39
Slováci teď chtěli rychle rozehrát podél mantinelu. Střela ale končí mimo hřiště. U míčku jsou tak domácí.
13:31
Slováci se neustále tlačí dopředu. Až podezřele snadno jim prochází nahrávky přes celé hřiště.
12:13
Trestné střílení Hermlemu nevyšlo podle jeho představ a Juon zachoval chladnou hlavu a nenechal se vycukat kličkami.
12:12
Trestné střílení družstva Švýcarsko U19 neproměnil #19 David Hermle.
11:25
Obětavost slovenských obránů teď zabránila Švýcarům vést o gól.
10:25
Střet dvou hráčů u slovenské střídačky. Naštěstí nic hrozného.
09:15
Švýcaři teď zkusili něco podobného ovšem s horším výsledkem. Došlo ke špatné domluvě a útočicí hráč si naběhl jinam než šla nahrávka.
07:46
Dlouhá nahrávka ze slovenské čepele teď našla svůj cíl a naprosto volný slovenský útočník prověřil pozornost Juona který se nenechal překvapit a utěsnil místo u tyčky.
06:55
Ovšem teď měl švýcarský tým pár šancí ovšem žádná nebezpečná střela.
05:57
Švýcaři teď hru trochu uklinili a přihrávají si před svým gólmanem.
05:13
A rychlá odpověd Slováků. Krásná rychlá akce v přečíslení a utkání je vyrovnáno.
05:12
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil #18 Marko Šima, asistoval #17 Šimon Batkovič (1:1).
03:36
První gól dnešního utkání. Krásnou akcí se o to postaral tým domácích kdy naprosto přesnou nahrávkou na šířku hřiště našel Jamie Britt svého spoluhráče a ten míček uklidil do skoroodkryté branky.
03:35
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #11 Linus Arnold, asistoval #3 Jamie Britt (1:0).
03:05
Zatím sledujeme velmi aktivní hru od obou týmů. Žádné oťukávání protihráče. Čistá rychlá akce.
02:01
Nepovedená rozehrávka Švýcarů končí na čepeli jednoho z napadajících slovenských hráčů. Ten se rychle pustil do útoku ale nakonec z akce nic nebylo.
01:30
Nyní si Švýcaři drží míček a hledají kudy se dostat před slovenského gólmana.
00:52
Dlouhý výhoz švýcarského gólmana končí na holy rozeběhnutého spoluhráče. Ten však střelu z první zvedl až moc. Každopádně nebezpečná střela.
00:05
A je rozehráno. Slováci záskávají na buly míček a kombinují před svým gólmanem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kaspars Kristapsons a Maris Kumerdanks.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko U19: brankář: Ondrej Martanovič; hráči v poli: Adam Záhorský, Marek Bakajsa, Šimon Batkovič, Patrik Zverbík, Marko Šima
00:00
Line-up domácích Švýcarsko U19: brankář: Mathias Juon; hráči v poli: Pascal Schmuki, David Hermle, Linus Arnold, Jamie Britt, Jascha Haldemann
00:00
Druhý den mezinárodního turnaje zde na klimešce bude zanedlouho zahájen. V prvním utkání se nám představí tým Švýcarů proti Slovensku.
Pro Slovensko je to první zápas na tomto turnaji zatímco Švýcarsko včera jen o gól prohrálo s domácím výběrem z Čech.