2:0
- : -
Česko WU19

Česko WU19 - Slovensko WU19 8:3
15. Karolína Janatková, 20. Kristýna Lechnerová, 22. Vendula Maroszová, 26. Kristina Zlatníková, 35. Anna Brucháčková, 38. Kristýna Lechnerová, 44. Emilie Skalíková, 48. Vendula Maroszová - 1. Lenka Červená, 17. Laura Chúpeková, 27. Laura Chúpeková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 221; zásahy brankářů: Monika Šolleová 16 - Adriana Michalisková 59; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:0;
60:00
Střely ve 3. části: 18:5
60:00
58:20
České reprezentantky ještě tlačí na pilu, krásnou kombinací se Maroszová ocitla sama před Michaliskovou, bohužel ale napřáhla moc brzy a míček jí projel mezi nohama.
57:30
Krásná nahrávka Hrabovské na Pudišovou přímo před branku, Šolleová připravena zasáhnout.
53:41
Naopak tu máme druhou přesilovku slovenských hráček, ale hned na začátku se Mezerová dostala do úniku po mantinelu, kde jí přibíhala Středulová na střed, bohužel minula branku.
53:30
Vyloučen hráč #2 Vendula Maroszová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
52:40
Ani třetí přesilovka domácích nepřinesla branku.
50:29
Vyloučen hráč #31 Natália Bridová družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za sekání.
47:59
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #2 Vendula Maroszová, asistoval #3 Kristýna Lechnerová (8:3).
47:59
Lechnerová přeběhla s balónkem přes celou šířku pole a nahrála na střed, kde nahrávka Meroszové sedla perfektně.
47:20
Ani druhá přesilová hra domácích nepřinesla gól v početní výhodě.
46:40
Domací kombinují na útočné polovině, ale hosté se úspěchně brání. Navíc hosté získali standartku pro sebe.
45:15
A máme tu druhou přesilovku domácích, tak uvidíme, co nám přinese.
45:06
Timeout Česko WU19
45:06
Vyloučen hráč #84 Lenka Hajduchová družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za hrubost.
44:40
Slovenský tým se dopustil přestupku a domácí mají početní výhodu.
43:55
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #15 Emilie Skalíková, asistoval #3 Kristýna Lechnerová (7:3).
43:55
Krásná kombinace kolem branky hostí končí gólem Emilie Skalíkové.
43:08
Začínají se ozývat fanoušci jak domácích tak hosní, krásná atmosféra, děkujeme!
42:00
České hráčky do třetí třetiny vstoupily hodně aktivně, byly taky krásné akce, ale bohužel pro Češky a naštěstí pro Slovenky, gól nepadl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:9
40:00
37:02
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #3 Kristýna Lechnerová, asistoval #2 Vendula Maroszová (6:3).
37:02
Tak to byla nádhera. Lechnerová teďka vymetla všechny pavouky z levého růžku.
36:34
Korbelářové branka bohužel nebyla uznána.
34:21
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #14 Karolína Sigmundová (5:3).
34:21
Stejná situace proběhla i u Michalikové, napoprvé si s tím poradila, podruhé už to Brucháčková stihla než brankářka stihla reagovat.
33:30
Tak teď se všichni v hale museli chytat za hlavu. Už to vypadalo, že Drábeková dala branku, ale nádherný zákrok domácí brankářky drží prozatimní skóre.
32:20
Nebezpečnou kombinaci Slovenska na poslední chvíli zastavuje Vaduchová.
31:35
Kabelková se snaží dorážet do branky, ale slovenská brankářka to úspěšně zvládla.
29:20
Přesilovou hra domácích Slovenky bez větších problémů ubránily a jsou v plném počtu.
28:30
Slovenské hráčky zatím bez větších problémů statečně brání.
27:05
Vyloučen hráč #31 Natália Bridová družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za špatné střídání.
27:05
Slovenské hráčky se nějak nedohodly a bylo jich na hřišti mnoho. Proto tu máme první přesilovku domácích.
26:10
Tak teďka tady toho nějak hodně. Nejprve se do breaku dostala Zlatníková a dostala české reprezentantky do dvoubrankového vedení.. Slovenský tým se ale ničeho nelekl a hned úder vrátil.
26:04
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #16 Lenka Červená (4:3).
25:44
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #9 Kristina Zlatníková, asistoval #20 Markéta Lenfeldová (4:2).
24:32
Vyloučen hráč #22 Jessica Kabelková družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:32
Máme tu první vyloučení dnešního utkání českých hráček a první přesilovku Slovenska, tak uvidíme, jestli se Slovensku povede vyrovnat.
23:20
Domácí jsou většinu času na útočné polovině.
21:26
21:26
Češky obrácí skóre a dostávají se do vedení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:5
20:00
19:12
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #3 Kristýna Lechnerová, asistoval #24 Kateřina Vachudová (2:2).
19:12
Standartka Češek na útočné polovině pomohla k vyrovnání stavu. Lechnerové střela nakonec doputovala do branky Michaliskové.
16:12
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #6 Laura Chúpeková bez asistence (1:2).
16:12
V souboji 1 na 1 byla úspěšnější Chúpeková a dostává slovenský tým do jednobrankového vedení.
14:09
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #12 Radka Korbelářová (1:1).
14:09
A máme vyrovnáno! Šindelářová nahrála od mantinelu Janatkové a ta už neměla problém ze středu zakončit přímo do branky.
11:20
Tyč pomohla i Michaliskové, má teďka hodně práce.
10:30
Zazvonila tyč české branky.
09:58
Vaduchová si teďka oběhla obě slovenské obránkyně, balónek jí ale těsně před zakončením sjel.
08:03
Slovenské hráčky si vybojovaly standartku přímo před Šolleovou, ale nic nebezpečného z toho nehrozilo.
05:58
Mechlová to zkusila z půlky, ale střela pouze do bloku slovenských hráček.
05:07
Krásná nahrávka Lechnerové do středu na Kabelkovou, slovenská brankářka připravena.
04:20
Nahození Brucháčkové před branku nenašlao čepel Řehákové.
02:00
Domácí se ovšem hned snaží útok vrátit několika povedenými pokusy na hostující brankářku, zatím neúspěšně.
01:22
Tak to byla rychlost, hráčky Slovenska se rychlou kombinací dostávají hned na začátku utkání do vedení.
00:22
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil #16 Lenka Červená, asistoval #4 Denisa Papierniková (0:1).
00:01
Úvodní buly pro hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko WU19: brankář: Adriana Michalisková; hráči v poli: Veronika Dúbravská, Denisa Papierniková, Laura Chúpeková, Linda Pudišová, Lenka Červená
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Karolína Stůjová, Sofie Skalíková, Eva Řeháková, Adriana Středulová, Kristina Zlatníková