6:2
- : -
Česko U19

Česko U19 - Slovensko U19 11:3
7. Filip Smutný, 11. Jaroslav Petrák, 19. Antonín Votava, 19. Adam Palčinský, 23. Jakub Bohuslávek, 46. Jaroslav Petrák, 51. Adam Zubek, 52. Martin Gattnar, 53. Martin Gattnar, 56. Filip Smutný, 60. Martin Gattnar - 26. Timotej Bielik, 54. Mário Ozimý, 58. Šimon Batkovič; rozhodčí: Kaspars Kristapsons - Maris Kumerdanks; vyloučení: 2:5; využití: 4:0; diváků: 233; zásahy brankářů: Daniel Jukl ? - Ondrej Martanovič ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 6:2;
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:20
Branku družstva Česko U19 vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #10 Adam Zubek (11:3).
59:10
na poslední minutu si hráči vyzkouší hru 4 na 4. Uvidíme kdo z toho vyjde lépe
59:07
Vyloučen hráč #17 Šimon Batkovič družstva Slovensko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
58:20
Vyloučen hráč #21 Michael Wertheim družstva Česko U19 na 2 minuty za držení.
58:12
Jakoby slovenští hráči dostali chuť hrát, nepatrně snižují skóre na 3:10
57:27
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil #17 Šimon Batkovič, asistoval #8 Patrik Pacek (10:3).
55:08
Branku družstva Česko U19 vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #12 Martin Gattnar (10:2).
54:55
Vyloučen hráč #33 René Bodnár družstva Slovensko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:38
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil #88 Mário Ozimý, asistoval #81 Michal Bačišin (9:2).
53:38
Špatnou rozehrávku domácích trestá Ozimý střelou na levou tyč, na tohle ani čeští obránci nestačili.
52:33
Timeout Slovensko U19
52:33
52:33
K tomu už není co dodat, krásná ofenzivní práce první lajny.
51:58
Branku družstva Česko U19 vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #22 Filip Smutný (8:1).
51:58
Přesilová hra domacích netrvá dlouho a je tu další gól v početní převaze, balónek se rychlou kombinací dostal ke Smutnému, který zakončoval a pro neštěstí slovenského brankáře mu balónek projel mezi nohama.
51:34
Vyloučen hráč #77 Daniel Olekšák družstva Slovensko U19 na 2 minuty za hrubost.
50:01
Branku družstva Česko U19 vstřelil #10 Adam Zubek, asistoval #21 Michael Wertheim (7:1).
50:01
Faksa nahodil míček před brankou kde byl připraven Wertheim, ten promáchl, ale rozeběhnutý Zubek už balónek neminul a poslal ho přímo za záda slovenského brankáře.
48:20
Slovenští hráči se teďka drží na míčku a snaží se něco vymyslet, bohužel neúspěšně, domácí hrají do defenzivy zodpovědně.
45:43
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Jaroslav Petrák, asistoval #10 Adam Zubek (6:1).
45:43
Tak to byla rychlost, slovenští hráči se nedokázali ještě ani rozkoukat a míček už leží v brance jejich brankáře.
45:29
Vyloučen hráč #77 Daniel Olekšák družstva Slovensko U19 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:06
Faksa za brankou hostí nahrál dopředbrankového prostoru Gattnarovi, teď měl problém zakončit a tak si to Martanovič zvládl pohlídat.
41:42
Lazor se na středu hřiště dostal z vytočení ke střele, ta šla mimo branku domácích.
40:42
Wertheim se z obraného pásma dostal až před Martanoviče, teď byl na jeho střelu připraven.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
38:48
Ozimý si obehrál českého obránce a dostal se do zakončení i dorážky, Jukl si ale všechno pohlídal.
35:10
Slovenští hráči se brání co můžou, ale Češi opravdu tlačí na pilu, to, co předvádí jak do útoku, tak do obrany je opravdu pozoruhodné.
33:25
Čeští hráči převážně na míčku, krásná akce Smutného kdy nabil Bílkovi, který zakončil, ale Martanovič připraven a vyráží mimo hrací plochu.
31:22
Juklovi pomohla tyčka po střele Zverbíka.
29:10
Palčinský obehrál dva slovenské hráče a přihrál na Gattnara, který mu přihrávku vrátil, ovšem slovenský obránce stihl zabránit střele na branku.
27:12
Votava z rohu útočné poloviny na Muhlfaita před branku, Martanovič připraven.
26:10
Hráči Česka teď vyslali pár nepřesných přihrávek a byli z toho nebezpečné akce Slováků.
25:18
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil #13 Timotej Bielik, asistoval #88 Mário Ozimý (5:1).
25:18
Hra se přelévala z jedné strany na druhou, nakonec z toho ale vyšel slovenský tým a Bielik střelou na levou tyč nepatrně snižuje skóre.
22:06
Branku družstva Česko U19 vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #5 Michal Fišera (5:0).
22:06
Domácí se zanedlouho zmocnili míčku a přesunuli se na útočnou polovinu, kde po nhrávce Fišery Bohuslávek zakončil přímo za záda Martanoviče.
20:40
Slovenský tým do druhé třetiny vstoupil aktivně, jsou na míčku a snaží se upravit skóre.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 21:8
20:00
18:40
Konec první třetiny nám ještě namíchal skóre a to na 4:0 pro domácí, kdy se nejprve prosadil Votava a o deset vteřin později si rychlou kombinací doběhl pro branku Palčinský po přesné přihrávce Gattnara.
18:38
Branku družstva Česko U19 vstřelil #17 Adam Palčinský, asistoval #12 Martin Gattnar (4:0).
18:28
Branku družstva Česko U19 vstřelil #29 Antonín Votava, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:0).
15:20
Tak to je podívaná, čeští hráči dokáží být i v oslabení nebezpeční a troufám si říct, že více než slovenský tým, který má početní výhodu.
14:32
První line-up domácích je dnes opět nadmíru produktivní, slovenští hráči mají problém s nimi udržet tempo.
14:25
Ovšem domácí v obraně nekompromisní, nepouší hosté k velkým akcím.
13:30
A máme tu první přesilovou hru i slovenského týmu, podaří se hostím snížit?
13:23
Vyloučen hráč #8 Filip Eliáš družstva Česko U19 na 2 minuty za špatné střídání.
12:30
Na míčku jsou spíše domácí, ale slovenský tým se nenechává zastrašovat.
10:02
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Jaroslav Petrák, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (2:0).
10:02
Jak už bylo psáno, bylo by nevídané, kdyby z tak rychlé kombinační přesilové hry nepadl gól, ale takovou situaci čeští hráči nedopustili a Jaroslav Petrák posíla domací do dvoubrankového vedení.
09:30
Hráči Česka ostřelují branku jak o závod, ale Slovensko se zatím drží.
09:00
Máme tu první přesilovku dnešního utkání a to domácích.
08:42
Vyloučen hráč #79 Jakub Repka družstva Slovensko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:26
Branku družstva Česko U19 vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #6 Adam Kuchynka (1:0).
06:26
A máme tu první gól dnešního utkání. Postaral se o něj Smutný, který se dostal do náběhu a bez velkých problémů zakončil.
04:30
Slovenský tým se dostal do útočné poloviny, ale domací v obraně důrazní a byl z toho hned break Votavy.
03:20
Gattnar s Palčinským kombinují před brankou hostí, zatím neúspěšně.
02:10
Bielik teď v obrovské šanci, ale Jukl připraven.
00:57
Mámu tu vysoké tempo obouch týmů, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
00:01
Úvodní buly pro domácí hráče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kaspars Kristapsons a Maris Kumerdanks.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko U19: brankář: Ondrej Martanovič; hráči v poli: Adam Záhorský, Martin Lauko, Alex Lazor, Šimon Batkovič, Michal Bačišin
00:00
Line-up domácích Česko U19: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Adam Mikoláš, Adam Zubek, Martin Gattnar, Adam Palčinský, Michael Wertheim
00:00
Dobré odpoledne vážení diváci. Vítáme vás na druhém utkání domácích na Mezinárodním turnaji čtyř zemí zde v Kutné hoře. V dnešním utkání nastoupí reprezentanté z České republiky proti reprezentantům ze Slovenska.