3:1
- : -
FBC Hranice

FBC Traweko Lipník - FBC Hranice 11:1
6. Jan Kryštofovič, 7. Daniel Stejskal, 7. Daniel Stejskal, 10. Daniel Stejskal, 17. Daniel Stejskal, 18. Vojtěch Koutný, 21. Vojtěch Koutný, 22. Daniel Stejskal, 30. Vojtěch Koutný, 33. Daniel Stejskal, 36. Daniel Stejskal - 26. Filip Kývala; rozhodčí: Vojtěch Uhlíř - Jan Hrubča; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Boháčik ? - Aleš Vícha ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 3:1;
36:00
Střely ve 3. části: 3:1
36:00
35:25
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #68 Daniel Stejskal, asistoval #4 Matyáš Dohnal (11:1).
32:26
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #68 Daniel Stejskal, asistoval #49 Šimon Výkrutík (10:1).
30:09
Vyloučen hráč #49 Šimon Výkrutík družstva FBC Traweko Lipník na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:50
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #77 Vojtěch Koutný bez asistence (9:1).
25:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Filip Kývala, asistoval #58 Kryštof Cimala (8:1).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 4:0
24:00
21:59
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #68 Daniel Stejskal bez asistence (8:0).
20:12
17:39
16:05
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #68 Daniel Stejskal, asistoval #68 Daniel Stejskal (5:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 4:0
12:00
11:25
Vyloučen hráč #22 Adrian Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
09:07
06:58
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #68 Daniel Stejskal, asistoval #77 Vojtěch Koutný (3:0).
06:45
05:45
Branku družstva FBC Traweko Lipník vstřelil #23 Jan Kryštofovič, asistoval #85 Adam Bezděk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Uhlíř a Jan Hrubča.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice:
00:00
Line-up domácích FBC Traweko Lipník: brankář: Dominik Boháčik; hráči v poli: Jan Kryštofovič, Šimon Smetana, Ondřej Siegl, Ondřej Hájek, Vít Venclík