3:2
- : -
FBC Dragons

K1 Florbal Židenice - FBC Dragons 5:3
1. Jan Adam Tuček, 9. Nicolas Michael Kokeš, 37. Marek Pulda, 42. Lukáš Daniel, 45. Nicolas Michael Kokeš - 16. Zdenek Jirásek, 36. Kryštof Lažek, 39. Zdenek Jirásek; rozhodčí: Jan Kvapil - Jan Frýdek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matouš Pokorný ? - Marek Šivel ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:2;
45:00
44:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš z trestného střílení (5:3).
41:20
Timeout K1 Florbal Židenice
41:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Lukáš Daniel, asistoval #15 Martin Peitl (4:3).
38:36
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (3:3).
37:28
Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
36:28
Timeout FBC Dragons
36:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #21 Marek Pulda, asistoval #64 Lukáš Daniel (3:2).
35:37
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #13 Zdenek Jirásek (2:2).
30:00
30:00
26:22
Vyloučen hráč #13 Zdenek Jirásek družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání.
15:28
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #7 Filip Švábík (2:1).
15:00
15:00
12:39
Vyloučen hráč #7 Filip Švábík družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání.
11:04
Vyloučen hráč #26 Nicolas Michael Kokeš družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
08:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš, asistoval #33 Dan Lošťák (2:0).
00:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kvapil a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons: brankář: Marek Šivel; hráči v poli: Jan Šimeček, Matyáš Judas, Filip Švábík, Kryštof Lažek, Zdenek Jirásek
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Matouš Pokorný; hráči v poli: Dan Lošťák, Jan Adam Tuček, Štěpán Pacal, Nicolas Michael Kokeš, Patrik Hájek