2:2
4:0
- : -

FBC Cannibals Lipník - SK K2 Prostějov B 7:3
4. Ondřej Šlosar, 21. Dan Štěpánek, 24. Dan Štěpánek, 31. Jan Schneider, 34. Jan Schneider, 35. Dan Štěpánek, 35. Petr Novák - 3. Patrik Lošťák, 21. Tomáš Veselý, 25. Lukáš Ondra; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Mikeška ? - Vít Spíchal ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:0;
39:00
36:00
Vrchol přecházející do blamáže
34:36
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #97 Petr Novák, asistoval #99 Dan Štěpánek (7:3).
34:30
Domácí výrazně upito.
34:03
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #99 Dan Štěpánek, asistoval #97 Petr Novák (6:3).
33:57
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #5 Ondřej Šlosar (5:3).
30:03
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #4 Jan Schneider bez asistence (4:3).
24:47
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #61 Lukáš Ondra, asistoval #48 Tomáš Veselý (3:3).
24:47
Šlukečko drží prapor a vyrovnává!
23:56
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #99 Dan Štěpánek, asistoval #18 Jan Šromota (3:2).
22:00
Žeru si rýžičku, sorry
20:23
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #99 Dan Štěpánek, asistoval #32 Michal Bocek (2:2).
20:07
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #48 Tomáš Veselý, asistoval #32 Patrik Lošťák (1:2).
16:14
Vyloučen hráč #18 Jan Šromota družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání.
15:25
Vyloučen hráč #48 Tomáš Veselý družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost.