1:0
0:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - FbC Strakonice B 4:3pn
5. Tomáš Dušek, 7. Adam Černý, 23. Marek Čáp, N Matěj Hrůza - 3. Adam Štěpánek, 8. Václav Strejček, 34. Jiří Křesák; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Vladimír Šimák ? - Jan Staněk ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice B hráč #32 Vojtěch Houska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice B hráč #3 Miloslav Blahuta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice B hráč #29 Václav Strejček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #27 Matěj Hrůza a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #13 Martin Koukol , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #16 Jakub Mrzena a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:56
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO B
43:56
Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za sekání.
33:05
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #23 Tomáš Jiřík (3:3).
30:00
30:00
22:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #99 Marek Čáp, asistoval #21 Jaromír Hrůza (3:2).
19:51
Vyloučen hráč #28 Vladimír Šimák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:00
Vyloučen hráč #27 Matěj Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:21
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za sekání.
07:14
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #23 Tomáš Jiřík (2:2).
06:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #67 Adam Černý bez asistence (2:1).
04:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #18 Tomáš Dušek, asistoval #67 Adam Černý (1:1).
02:12
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil #78 Adam Štěpánek, asistoval #29 Václav Strejček (0:1).