4:0
- : -
TROOPERS

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TROOPERS 8:2
3. Martin Vavřina, 16. František Blažek, 26. Martin Král, 29. Štěpán Blažek, 36. David Sedláček, 39. František Blažek, 40. Tomáš Světlík, 41. Štěpán Blažek - 13. Marek Paulík, 27. Ondřej Trávníček; rozhodčí: Jan Kvapil - Jan Frýdek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Pechura ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:0;
45:00
43:02
Gerža skvělým návratem kazí protiútok Troopers.
40:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (8:2).
40:05
Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
39:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík bez asistence (7:2).
38:44
Timeout TROOPERS
38:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #12 Štěpán Blažek (6:2).
35:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (5:2).
35:11
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
34:06
Vyloučen hráč #34 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:05
Blažek F. sám na golmana, ale netrefuje bránu.
30:00
30:00
28:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #7 František Blažek (4:2).
28:29
Blažek Š. se krásně uvolnil na střed a s přehledem střílí gól.
26:43
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #42 Marek Paulík (3:2).
26:00
Troopers nevyužili standartní situaci z velkého brankoviště.
25:18
Blažkovu střelu doráží z předbrankového prostoru Král.
25:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #44 Martin Král, asistoval #7 František Blažek (3:1).
23:19
Blažek prověřuje Dvořáka.
20:11
Na 2. ligu juniorů oba týmy předvádí skvělý florbal.
17:48
Blažek Š. pálí hodně mimo.
15:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #36 Václav Bajko (2:1).
15:00
15:00
12:29
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #96 Ondřej Trávníček (1:1).
12:21
Pechura si připisuje první pořádný zákrok.
08:45
Troopers se zatím nedaří pořádně vystřelit.
06:51
Bajko se snažil přihrát krossem na Přibila. Přihrávka bohužel neprošla.